عکس: اخبار

اسلام آباد: دستیار ویژه نخست وزیر اطلاعات و پخش Dr Firdous عاشق Awan شنبه گفت: زنان از تمام طبقات جامعه از زندگی خواهد شد برگزاری یک تجمع در همبستگی با کشمیری در مقابل سازمان ملل متحد کمیسیون حقوق بشر دفتر در پایتخت در 5 فوریه.

شرکت کنندگان در این تجمع حاضر خواهد شد یک قطعنامه سازمان ملل متحد را به دنبال جامعه بین المللی را به مداخله برای جلوگیری از هند استبداد در کشمیری زنان و کودکان او گفت: در حالی که پرداختن به یک کنفرانس مطبوعاتی در اینجا در آستانه روز همبستگی کشمیر.

او خواست زنان از جمله نمایندگان مجلس و اعضای جوامع مدنی و روزنامه نگاران شاغل به جمع آوری قبل از این وزارت امور خارجه همراه با کودکان خود را در ساعت 10.30 صبح به ابراز همبستگی با کشمیری کودکان محروم از تمام حقوق اساسی آموزش و پرورش, بهداشت و درمان و غیره.

SAPM Firdous گفت: این گردهمایی خواهد بود غیر سیاسی به عنوان او شخصا دعوت همه زن نمایندگان مجلس از جمله اعضای مخالف برای شرکت در این تجمع است. زنان نیز ایجاد یک زنجیره انسانی به مناسبت برای ابراز همبستگی با زنان کشمیری بود که victimised با نیروهای اشغالگر با استفاده از تجاوز به عنوان سلاح جنگی.

او گفت: رعایت همبستگی روز یکشنبه و دوشنبه را به یک پیام به جامعه بین المللی است که پاکستان همچنان حمایت خود را از علت کشمیری و هیچ کس نمی تواند آنها را انکار حق خود برای تعیین سرنوشت.

ویژه دستیار گفت: همان ملی روایت در کشمیر بود و عمیق تر در قلب هر پاکستانی. پاکستان ناقص بود و بدون کشمیر آن را به عنوان نامیده می شد آن jugular vein توسط قاعد اعظم محمد علی جناح.

او گفت: فعالیت های مختلف بوده و سازمان یافته در سراسر کشور از جمله دانشگاه آزاد جامو و کشمیر برای ابراز همبستگی با IOJ&K مردم و لرزش جهان وجدان برای پایان دادن به انقیاد دره.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im