SAPM ظفر میرزا می گوید هر دو coronavirus بيماران بیماری است که در حال حاضر با ثبات

عکس: اخبار/فایل

اسلام آباد/KARACHI: هر دو بيمار مبتلا به کروناویروس در حال حاضر با ثبات و وضعیت آنها رو به بهبود است گفت: دستیار ویژه نخست وزیر در سلامت دکتر ظفر میرزا.

در یک صدای جیر جیر در پنج شنبه, Dr میرزا گفت: “هر دو گروه از بیماران از #COVIDー19 پایدار و بهبود است.

“تماس با ما ترسیم شده تا در حال حاضر و تست شده هستند همه منفی,” او اضافه شده است.

پیش از آن در روز خانواده از پاکستان برای اولین بار تایید کرد coronavirus بیمار پاک شده است از سوء ظن بیش از آلوده شدن سند وزارت بهداشت گفت.

هیچ مثبت coronavirus مورد امروز

در بیانیه وزارت بهداشت گفت: 22-ساله خانواده بیمار تحت آزمایش های پزشکی برای بررسی اگر آنها بیش از حد آلوده شدند با کروناویروس; اما آنها آزمایش منفی داشتند و در نتیجه پاک.

آن را بیشتر به ذکر است که هیچ مورد مثبت از coronavirus گزارش شده در طول روز است.

پس از مرد جوان آزمایش مثبت بود او بلافاصله قرار داده شده در یک قرنطینه در یک بیمارستان خصوصی در استادیوم ملی جاده در حالی که خانواده اش را در انزوا بخش است. وزارت بهداشت و درمان پس از آن به دست آمده جزئیات از مسافران او سفر کرده بود و با اعزام یک تیم به بازرسی محل اقامت خود را به عنوان به خوبی به عنوان خود محله است.

غربالگری ماشین آلات ممکن است کار کرده اند

سازمان بهداشت جهانی (WHO) دستورالعمل های عملیاتی استاندارد (SOP) تعیین می کند که هر کسی که آمد در تماس با فرد آلوده باید بررسی شود تا این ویروس.

22 سال وضعیت برخاستیم و شروع به خراب شدن در فوریه 18 و او تحت عمل حجامت — یا حجامت درمانی در مرکز بهداشت محلی در ایران در شهر مشهد. پس از آن او دچار یک سردرد است.

او در حال وارد کراچی در فوریه 20, نشان می دهد که وجود دارد شانس است که حرارتی غربالگری ماشین آلات در فرودگاه برای کسانی که وارد این کشور ممکن است کار کرده اند و بعد از همه.

این دستگاه قرار است بلافاصله پس از تشخیص بالاتر از حد معمول درجه حرارت بدن.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im