SAPM شهباز Gill انتقاد سند شين PPP رهبری بازدید برگشت سخت تر

گیل شروع به پرتاب jibes در دولت سند دیروز زمانی که او بازدید جکببد اظهار نظر در امور بهداشت و درمان وجود دارد. اخبار/فایل

کراچی/لاهور: PPP-led دولت سند در یکشنبه ضربه سخت علیه دستیار ویژه نخست وزیر در ارتباطات سیاسی شهباز گیل است که نخوری استانی رهبری از اواخر شب گذشته.

گیل شروع به پرتاب jibes در دولت سند دیروز زمانی که او بازدید جکببد اظهار نظر در امور بهداشت و درمان وجود دارد. او بنا به گزارش ها تنها رفت و به ستاد منطقه (DHQ) بیمارستان و تصمیم به اتمام جکببد موسسه علوم مدیریت (مج).

در نظر او گفت: او را دعوت به مج و سند اطلاعات نصیر حسین شاه “بد نمایش دادن” حقایق است.

“من نمی رفته اند حتی اگر من دعوت شد به [بازدید] این JIMS,” او گفت:. تاسیسات ساخته شده بود به عنوان یک بیمارستان تخصصی و با کمک از ایالات متحده در سال 2013, اما نه اضطراری و یا واحد مراقبت های ویژه (ICU) و نه آن را یک بیمارستان شما ساخته شده است” او ادعا کرد با اشاره به PPP.

یعقوب آباد گفت: تنها یک مرکز پزشکی به نام ستاد منطقه (DHQ) بیمارستان که او رفت و به او و جایی که او ملاقات یک دکتر در آن واحد اورژانس. دیگر در خانه بود اما بازگشت شنیدن از ورود او او اضافه شده است.

“وجود تنها یک بیمارستان در مورد آن گزارش شده است که در آن آمبولانس ها شکسته اند به علت عدم استفاده از” گیل ذکر و اضافه کرد که او تا به حال فیلم به عنوان مدرک. او به چالش کشیده شاه برای پیوستن به او را برای یک بحث در یک برنامه زنده تلویزیون.

“فیلم ها نمایش بيماران تحت درمان در بخش عمومی و بخش زنان و زايمان. بیمارستان ER باز بود که در آن یک دختر کوچک بیمار به ارمغان آورده بود در مقابل من.

“آیا شرکت در ارائه اطلاعات نادرست است تنها یکی از بیمارستان مدنی در جکببد که DHQ,” گیل ادامه داد.

انسان بودن درمان مانند حیوانات در اینجا’

گیل نیز زده PPP رئیس بلاول بوتو زرداری اظهار نظر در مورد چگونه به بیمارستان در سند بودند که کشور را به بهترین. “مصطفی سحاب بزرگترین بیمارستان در جکببد منطقه به نظر می رسد مانند یک خراب کردن.

“هیچ کشوری نمی خواهد مانند یک بیمارستان حتی برای حیوانات مانند یکی از ساخته شده است در اینجا برای انسان است. آن را غیر ممکن است برای درمان هر بیماری شایع در اینجا اجازه دهید به تنهایی coronavirus” گیل اعلام کرده بود این ادعا که مردم آوردن بیماران در چرخ دستی خر و که انبوهی از زباله بودند در منطقه فراوانند.

او ادعا کرد که بیمارستان ها در بلوچستان بودند یک درجه بهتر از کسانی که در سند.

برتر مشاور گفت: PPP اقدامات دولت هستند “محدود به برگزاری کنفرانس های مطبوعاتی و صدور اظهارات”.

“ملت را مقایسه و ملت را یک تصمیم” او گفت:, و اضافه کرد که دولت فدرال ارائه شد کمک های مالی هواکش و لوازم ضروری در سراسر پاکستان است.

“دولت فدرال ارائه شده Rs40 میلیارد به مستحق مردم در سند و به 2.5 میلیون خانواده” گیل گفت.

در پست های بعدی در توییتر در پاسخ به Bakhtawar بوتو زرداری یادآوری دولت آنها تا به حال هنوز برای پاسخ دادن به مصطفی چالش های برتر مشاور و حتی اظهار داشت که “سند, خانواده, نمی دانم اردو”.

Bilawal تا به حال یک روز زودتر به چالش دولت به نقطه ای از حتی یک بیمارستان که منطبق بر استانداردهای بهداشت و درمان ارائه شده توسط موسسه ملی بیماری های قلبی و عروقی (NICVD) در کراچی.

Gill باید به جلوگیری از ساخت “فریبکارانه’ سخنان: شاه

در پاسخ به گیل انتقاد از, بهداشت و درمان, در, سند, سند, اطلاعات نصیر حسین شاه او خاطر نشان کرد که قرائتی چالش مربوط به NICVD.

“شهباز گیل رفته بود نسبتا غیر فعال بیمارستان. پزشکان وجود دارد گفت: او را به رفتن به JIMS که تا به حال بیماران, اما او نمی تواند” وزیر اطلاعات گفت.

“نیز وجود دارد NICVD واحد در جکببد اصلی بیمارستان است. شهباز Gill رفتن نیست وجود دارد با وجود دعوت. او این دولت را دعوت به بازدید جکببد اصلی بیمارستان,” او اضافه شده است.

“بیمارستان در جکببد که شهباز Gill بازدید همچنین دارای یک coronavirus بخش است. اگر شهباز گیل رفته بود به جکببد اصلی JIMS بیمارستان او می شده اند قادر به تصویر کشیدن یک صحت عکس,” او گفت:.

شاه گفت: بسیاری از بیماران از جکببد داخلی بیمارستان شده بود معطوف به 133-تخت JIMS که او گفته بود دولت از هنر تسهیلات. “شهباز Gill باید جلوگیری از ساخت فریب نظرات هنگامی که او می آید به سند,” او اضافه شده است.

گیل ‘اهمیت’

PPP مجلس Abdul Qadir پاتل نیز در پاسخ به Gill بیش از نظرات او گفت: “حتی [نخست وزیر] عمران خان ناتوان از درک بلاول بوتو کلمات [و] شهباز گیل از اهميت است.”

“شهباز گیل را درک نمی کند چه NICVD معنی. تا به حال او را دیده NICVD در سکر او می شده اند شرمنده,” او گفت:.

MNA نیز مورد برتر بیش از شوکت خانم یادبود اعتماد (SKMT) گفت: دوم تا به حال “آن را به یک منبع درآمد”.

“عمران خان باید دست آن [SKMT] به ملی بازداشت” پاتل گفت.

‘چه کسی شهباز Gill فکر می کنم او است؟’

سند وزیر انرژی Imtiaz احمد شیخ نیز در دفاع از PPP و گفت که سخنگوی سابق پنجاب وزیر تا به حال بازدید از یک بیمارستان که بسته شده بود را برای پنج سال گذشته.

“این JIMS راه اندازی شد پنج سال پیش و DHQ بیمارستان شده است تعطیل بوده است. این JIMS است مجهز با تمام امکانات مورد نیاز یک مدرن قلب و عروق بیمارستان در آن, و بسیاری از DHQ کارکنان منتقل شده است” گفت: قرائت ترتیل.

“PTI را رهبر محلی در جکببد به خوبی آگاه از وضعیت کل,” او گفت:, و اضافه کرد که گیل روش به دست آوردن به اصطلاح “شهرت” بود که ناخواسته برای.

این وزیر انرژی بیشتر اشاره کرد که تا به حال برتر مشاور بازدید JIMS او را شناخته شده روی زمین واقعیت.

حکم PTI رهبران “نباید گمراه کردن ملت با ویدئوها از بسته بیمارستان ها و مدارس” او گفت:.

“هیچ امکانات موجود به بیماران در پنجاب. شهباز Gill درگیر شدن در درام سیاسی با رفتن به جکببد,” او گفت:, و اضافه کرد که همه می دانستند Gill بود “مهمان” در PTI دولت است.

“کسی که شهباز Gill فکر می کنم او برای به چالش کشیدن رئیس بلاول بوتو? او در تلاش ناموفق برای افزایش سیاسی خود را در قد و قامت” شیخ گفته بود.

PM عمران در ‘چشم انداز’

پس از مراجعه به جکببد بیمارستان شنبه شب در یک کنفرانس مطبوعاتی در کویته گیل گفت PM عمران تا به حال مبارزه برای عدالت برای گذشته 24 سال است که خود را “چشم انداز برای مبارزه با کروناویروس محبوب در کل جهان”است.

“نخست وزیر انجام یک کار خوب تحت شرایط دشوار و فشار است. دولت سند تصویب کرده کامل مستند اما آن را تبدیل به محبوب” برتر مشاور گفت.

“در این کشور را سخت مستند سیاست در coronavirus موفق نبوده است,” او اضافه شده بود. “آنچه رهبر می بیند قابل رویت نیست به شخص مشترک!”


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de