SAPM میرزا به شدت محکوم کمپین رسانه های اجتماعی در برابر قوه قضائیه

فایل

من به شدت محکوم کمپین رسانه های اجتماعی در برابر قضات دستیار ویژه نخست وزیر (SAPM) بر سلامت دکتر ظفر میرزا روز یکشنبه گفت.

دکتر میرزا را محکوم کرد یک کمپین افترا در حال اجرا بر روی رسانه های اجتماعی در برابر apex دادگاه قضات گفت: او دارای بالاترین احترام به رئیس دادگستری پاکستان گلزار احمد.

در این بیانیه از سلامت مشاور یک روز قبل از مهم دیوان عالی کشور جلسه در coronavirus وضعیت در کشور است.

این CJP در آخرین جلسه بود ابراز نارضایتی از عملکرد دولت استانی و فدرال و سوال اعتبار از دکتر میرزا در حالی که توصیه های خود را حذف.

نخست وزیر عمران خان برخاستیم و مواخذه دکتر میرزا برای “غیر مسئولانه” رفتار قبل از دادگاه راس و نه apprising آن را به اندازه کافی به اندازه کافی در مورد تلاش های دولت در برابر این بیماری همه گیر کوروناویروس.

در ضمن ناشناخته چهارم تا به حال راه اندازی یک کمپین در برابر apex دادگاه قضات در حالی که ‘دفاع’ دولت فدرال و دکتر میرزا در برابر دادگاه مشاهدات.

در یک سری از توییت اواخر روز یکشنبه میرزا را محکوم کرد افترا علیه قضات و تصریح کرد که او می ایستد و آنها را کمک خواهد کرد که دادگاه به بهترین توانایی های خود را.

“من بیشترین احترام & توجه به Hon’ble رئیس دادگستری پاکستان یعنی عدالت گلزار احمد است که به خوبی شناخته شده برای خود و صداقت و شایستگی و میهن پرستی & I برگزاری همه قضات ارشد در بالاترین اعتماد به نفس” او هنوز توییتی.

“من به شدت محکوم اخیر رسانه های اجتماعی علیه قوه قضائیه & می خواهم برای روشن است که من ایستاده با Hon’ble رئیس دادگستری & قضات SC خواهد شد و همه به کمک محترم’ble دادگاه & باید به ادامه کار برای خدمت به مردم به بهترین توانایی من است.”

این SAPM همچنین ادعا کرد که پاکستان در واکنش نسبت به COVID-19 همه گیر یکی از بهترین از هر دو کنترل بیماری و اجتماعی کاهش دیدگاه, به tweeting, نمودار مقايسه سنبله در کشورهای دیگر که از پاکستان است.

FIA وظیفه به پروب

PM عمران در زمان “بسیار قوی اطلاع” کمپین است که در آن “ناخوانده برای زیاد و intemperate زبان” استفاده شده بود در برابر برتر قضائیه و رئیس دادگستری گلزار احمد.

نخست وزیر کارگردانی اداره تحقیقات فدرال (FIA) مدیر کل به نگاه به “کمپین مخرب” و depute یک تیم مناسب افسران برای پیگیری کردن مجرمان درگیر در آن و اقدام قانونی لازم را طبق قوانین یک نخست وزیر دفتر مطبوعاتی گفت:.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im