Sania Nishtar می گوید NADRA دفاتر برای باز کردن در 27 آوریل برای Ehsaas نقدی پرداخت

Geo News/تصویر از طریق اخبار

اسلام آباد: تمام دفاتر ملی, پایگاه و مرجع ثبت (NADRA) را در 27 آوریل برای پرداخت کمک های پولی تحت Ehsaas پول نقد اضطراری برنامه و به حل و فصل مسائل مربوط به بیومتریک شناسایی SAPM Dr Sania Nishtar روز جمعه گفت.

پرداختن به یک کنفرانس مطبوعاتی دستیار ویژه نخست وزیر در امنیت اجتماعی و کاهش فقر Dr Nishtar گفت: شفافیت بسیار مهم بود در Ehsaas برنامه.

“[نام] برخی از 820,065 مردم برداشته شد از دسته 1 در دسامبر 2019,” او گفت: با اشاره به غیر مستحق’ ذینفع گرفته شده از لیست بی قید و شرط پول نقد انتقال پروژه که قبلا شناخته شده به عنوان بی نظیر درآمد پشتیبانی برنامه (BISP). “یکی دیگر از 12,000 حذف شد دیروز,” او اضافه شده است.

تاکید بر این که این برنامه کاملا غیرسیاسی و شفاف به توصیه نخست وزیر عمران خان دستیار ویژه گفت: یک دسته 2 تاسیس شد در نور مداوم coronavirus بیماری همه گیر. در این دسته “872,000 مردم دریافت کرده اند, نقدی, تا کنون,” او اشاره کرد.

تاریخی برنامه’

جزئیات مربوط به هر دسته در دسترس بود در این برنامه پورتال Dr Nishtar اضافه شده گفت: لازم بود برای انجام این کار به صورت عمومی آن را به عنوان پول خود را.

“این یک تاریخی برنامه در زمینه شفافیت,” او اضافه شده است.

اطلاعات از سند خیبر پختونخوا (KP) و بلوچستان در حال حاضر می تواند دیده SAPM ذکر شده است. جزئیات تقسیم شدند با توجه به ولایات و ولسوالی های او توضیح داد و اضافه کرد که مجموع Rs144 میلیارد دلار بود و در حال توزیع از طریق Ehsaas پول نقد اضطراری برنامه.

“من درخواست مردم منتظر پیام حاوی تاریخ [مجموعه] و سپس به مراکز. اگر هویت کسی که کارت تمام شده است, آنها هنوز هم می تواند دریافت [, نقدی] پرداخت” دکتر Nishtar گفت.

“همه NADRA دفاتر خواهد بود باز شروع مارس 27. کسانی که مسائل مربوط به انگشت شست تصور [شناسایی] می توانید به نزدیکترین NADRA و بررسی کنید.

“من نهاد و من در حال تلاش برای اطمینان حاصل شود پول می رسد مردم به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است” او اشاره کرد و اضافه کرد که بررسی صلاحیت از دسته 3 متقاضیان جریان بود.

‘Ehsaas برنامه نزدیک به ساعت قلب’

PTI رهبر و سخنگوی سابق پنجاب وزیر Dr شهباز Gill که او نیز همراه دکتر Nishtar گفت: این مرکز مسئولیت به تمام سهامداران در هیئت مدیره.

“زمانی که دولت فدرال تصمیم گیری آن را به نگه داشتن در ذهن این کار علما و قانون اساسی” گیل گفت.

“این Ehsaas برنامه نزدیک به نخست وزیر قلب است. [آن] است که برای خدمت به مردم,” او اضافه شده است.

گیل همچنین در ادامه یک بار دیگر سخن گفتن در درگیری مداوم بین بهداشت حرفه ای که خواست برای گسترش در coronavirus مستند در ماه رمضان و علما که موفق به داشتن مساجد در ماه رمضان.

“اگر تصمیم به ساخته شده است در مورد مساجد پس از نظر مذهبی و علما بسیار مهم است,” او گفت:. “مردم نباید بیرون رفتن بی ارزش و دعا در خانه.

“این است که زمان برای سیاست,” او اضافه شده است.

دولت سند, پزشکان, ‘بازی سیاست’

گیل نظرات یک روز پس از او وارد اتهامات علیه دولت سند از politicising coronavirus وضعیت و تلاش برای محدود کردن آن است. استانی رهبری او گفته بود هل دادن روایت خود را از طریق پزشکان و دیگر کارکنان بهداشتی درمانی.

“این غم انگیز است که وقتی PPP را دولت سند خسته شدم از بازی سیاست در تاج [ویروس] آن را تحت فشار قرار دادند سند را پزشکان جلوتر به بازی سیاست” او گفت:. “درخواست چند سیاسی پزشکان به بازی سیاست چرا که آنچه که دولت سند است!”

یک گروه از پزشکان تا به حال در اوایل این هفته یک درخواست عمومی برای اجرای سختگیرانه تر مستند به کاهش تعداد موارد از رمان coronavirus. گیل به حال ادعا کرد که پزشکان برگزار شده بود خود را به کنفرانس مطبوعاتی در دستور PPP — سند حزب حاکم.

به تاریخ پزشکان در پنجاب و KP نیز به دنبال سرب از همتایان خود در Sindh در تماس سختگیرانه تر مستند اقدامات به عنوان COVID-19 موارد همچنان به افزایش تصاعدی با پاکستان ثبت شده داشتن بیش 11,500 موارد و پنجاب پیشرو با نزدیک به 5000.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de