Sanders, بایدن, عصر ایران پرداخت کرده اند در ترکیب $466,000 به Superdelegates

پیشرو دموکراتیک نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری برنی ساندرز جو بایدن و مایکل بلومبرگ پرداخت کرده اند یک ترکیب $466,000 به superdelegates که به احتمال زیاد به حمایت حامیان خود در این رویداد از یک رقابت کنوانسیون فدرال و کمیسیون انتخابات سوابق نشان می دهد.

ساندرز صرف ترین تا کنون در به کارگیری superdelegates, FEC سوابق نشان می دهد. مبارزات انتخاباتی خود روسای سابق ایالت اوهایو سناتور و دموکرات عضو کمیته ملی نینا ترنر دریافت کرده است $149,000 از دموکراتیک سوسیالیستی مبارزات انتخاباتی. این سناتور ورمونت نیز divvied خارج $53,000 به کالیفرنیا سیاسی مدیر DNC عضو سوزی شانون.

ترنر و شانون در حال superdelegates موجب بودن اعضای DNC. دو عملیاتی خواهد بود قادر به بازیگران برگه های رای برای رئیس خود اگر دور دوم رای گیری مورد نیاز است در کنوانسیون ملی دموکرات ها در ماه جولای خواهد بود که باعث شده اگر نامزد برنده حداقل 50 درصد از نمایندگان در طول مقدماتی و قفقاز.

Bernie Sanders, Joe Biden and Mike Bloomberg have paid a combined $466,000 to Democratic superdelegates. Data source: Federal Election Commission records. (Daily Caller News Foundation/Andrew Kerr)

برنی ساندرز جو بایدن و مایک بلومبرگ پرداخت کرده اند یک ترکیب $466,000 دموکراتیک superdelegates. منبع داده ها: کمیسیون انتخابات فدرال ، (Daily Caller, اخبار بنیاد/اندرو کر)

بایدن معاون سابق رئیس جمهور است که فقط پشت ساندرز در superdelegate هزینه های disbursing یک ترکیب $180,000 به DNC اعضای Symone ساندرز و کریستبل الکس با توجه به FEC سوابق. (مرتبط: دموکراتیک Superdelegates می گویند که آنها در حال حاضر برای جلوگیری از ساندرز از تبدیل شدن به نامزد)

برخی از بلومبرگ بالاترین-رتبه بندی کارکنان در حال superdelegates. FEC سوابق نشان می دهد که یک شرکت مشاوره اجرا سابق فیلادلفیا شهردار و زمان DNC عضو مایکل Nutter در حال حاضر دریافت $45,000 از بلومبرگ این کمپین از ماه دسامبر هنگامی که Nutter امضا شده در سابق شهردار نیویورک ملی رئیس.

بلومبرگ انتخاباتی نیز آورده تگزاس از حزب دموکرات معاون صندلی کارلا Brailey و کالیفرنیا از حزب دموکرات معاون صندلی الکساندرا Rooker هر دو آنها superdelegates برای خدمت به عنوان مشاوران ارشد سابق نیویورک شهردار رهگیری گزارش شده است. DNC عضو سیرا یاماناکا نیز دریافت کرده پرداخت حقوق و دستمزد از مهر ستاد انتخاباتی FEC سوابق نشان می دهد.

Sanders بایدن و بلومبرگ مبارزات بازگشت نیست درخواست برای نظر.

Superdelegates می تواند نقش عمده ای در تعیین می شود که حزب دموکرات نامزد در جولای کنوانسیون اگر نامزد دریافت بیش از 50 درصد از مدارس ابتدایی و حزبی نمایندگان این احتمال که افزایش قابل ملاحظه ای بایدن پس از پیروزی در کارولینای جنوبی در روز شنبه.

Megyn kelly را پیش بینی مدل دوشنبه نشان داد که 67 درصد شانس رقابت کنوانسیون تا 17 امتیاز از قبل از کارولینای جنوبی اولیه.

حزب دموکرات نامزد ریاست جمهوری هنوز در این مسابقه به نظر می رسد نیروبخش برای یک رقابت کنوانسیون. ساندرز تنها نامزد در طول یک Feb. 19 بحث می گویند کسی که وارد این کنوانسیون با بیشترین, اما نه بیش از 50 درصد از مدارس ابتدایی و حزبی نمایندگان باید دموکراتیک نامزد.

ایالت مینه سوتا ctq و سابق South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg کاهش یافته و از نژاد و تایید بایدن پس از کارولینای جنوبی است.

اما ماساچوست ایالت الیزابت وارن که نشسته است در جایگاه چهارم در Real Clear Politics ملی رای گیری دمای معتقد است او در یک مسیر به پیروزی در این رویداد از یک رقابت کنوانسیون است و به هیچ وجه قصد رها کردن سیاسی گزارش شده است.

محتوای ایجاد شده توسط The Daily Caller, اخبار بنیاد در دسترس و بدون هزینه برای هر واجد شرایط اخبار ناشر است که می تواند مخاطبان زیادی. برای صدور مجوز فرصت های ما محتوای اصلی لطفا تماس بگیرید [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de