بازنشسته ABC اخبار لنگر سام دونالدسون بود بو داده در توییتر بیش از آخر هفته پس از انتخاب به تایید مایکل بلومبرگ برای رئیس جمهور خود را برای اولین بار سیاسی حمایت خود را در 52 سال کار حرفه ای.

“زمانی که من بازنشسته هفت سال پیش من به طور کامل انتظار می رود باقی می ماند سیاسی ناظر” دونالدسون نوشت: در سی ان ان op-ed پس از اشاره کرد که او تا به حال شده است “کاملا مستقل از روند سیاسی” او در طول بیش از نیم قرن زندگی حرفه ای. “اما وجود دارد بیش از حد در خطر است در انتخابات بعدی به سکوت. من صحبت کردن در حال حاضر در حمایت از نامزد من معتقدم که بیشتر واجد شرایط به رئیس جمهور بود و بیشتر قادر به شکست دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. که نامزد مایک بلومبرگ.”

دونالدسون به نام سابق شهر نیویورک شهردار یک “رهبر موثر و حل مشکل” که می تواند “مردم را با هم و متحد کردن کشور است.”

“پس از یک عمر گزارش ایسنا در حال حاضر زمان برای من ایستاده تا به عنوان یک شهروند خصوصی و انجام همه چیز را در قدرت من برای کمک به شکست دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و انتخاب مایک بلومبرگ بعدی رئیس جمهور ایالات متحده,” او نوشت. (مرتبط: Chris Wallace در حزب دموکرات مخالفت با برنی: “من مطمئن هستم که آنها می تواند او را متوقف کند’)

سی ان ان لنگر برایان Stelter مشترک یک کلیپ از دونالدسون جمعه شب ظاهر در “Anderson Cooper 360” از طریق توییتر در صبح روز شنبه:

“ما در چنگال … از یک بیمار نادان مرد” دونالدسون گفت کوپر. “او چیست. او را فاسد و اگر ما نمی تواند این حق ما ممکن است از دست دادن چیزهایی را ساخته اند که این کشور بهترین مکان برای زندگی در جهان و درخشان شهر بر روی تپه که رونالد ریگان به بحث در مورد که حسادت از جهان است.”

قدیمی ABC اخبار لنگر حتی به ضرب گلوله یک آگهی برای بلومبرگ مبارزات انتخاباتی که در آن نوشته شده به توییتر در روز شنبه بعد از ظهر:

همه که منجر به مقدار زیادی از شنبه توییتر واکنش از همه طرف طیف سیاسی. در اینجا یک نمونه:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو