حقوق و دستمزد در کمک گوا مدارس به تاخیر می افتد و به عنوان آموزش کارکنان وزارت خانه قرنطینه

توسط PTI

پنجی: گوا وزارت آموزش و پرورش گفته است که پرداخت حقوق و دستمزد به تدریس و غیر تدریس کارکنان کمک مدارس در دولت ممکن است با تاخیر در ماه جاری به عنوان کارکنان درگیر در پردازش آن شده اند خانه-قرنطینه با توجه به همه گیر.

مدیر آموزش و پرورش Vandana رائو در روز جمعه گفت که کارکنان این بخش که با پرداخت حقوق و دستمزد به دولت کمک مدارس خواسته شده است به باقی می ماند خانه-قرنطینه. با توجه به منابع تصمیم گرفته شد پس از یکی از اعضای هیات در بخش آزمایش coronavirus مثبت است.

در بخشنامه صادر شده در جمعه رائو گفت: “این روشن است که پس از تمام اعضای هیات GIA (کمک کمک) بخش از اداره آموزش و پرورش درگیر در پردازش حقوق و دستمزد صورت حساب برای کمک های مدارس قرار داده شده در زیر صفحه اصلی-قرنطینه کار برای تهیه صورتحساب حقوق و دستمزد بوده است مختل.”

“آن را به اطلاع همه نگران آن است که حقوق و دستمزد disbursal برای ماه جاری است به احتمال زیاد به تعویق افتاد. هنگامی که اعضای هیات دوباره به وظایف و حقوق و دستمزد صورتحساب پردازش خواهد شد,” او اضافه شده است. طبق اطلاعات وزارت آموزش و پرورش وجود دارد 465 کمک مدارس در دولت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>