توسط اکسپرس سرویس خبری

دهلی نو: عجیب و غریب ادبیات را بخشی از Sahitya Akademi سالانه جشنواره نامه در سرمایه های ملی از 24 فوریه تا مارس 29. پس از معرفی نما شاعران’ دیدار سال گذشته در جشنواره Akademi در حال گسترش است به نمایندگی از, لزبین, گی, Bisexual, Transgender, عجیب و غریب (تجاوز) جامعه در میان شاعران است. تجاوز شاعران’ دیدار برگزار خواهد شد در فوریه 27. وجود خواهد داشت دو جلسه در ملاقات کند. شاعر Hoshang تاجر و نویسنده R رجا رائو را تحویل افتتاحیه و سخنرانی در دیدار با.

“این Akademi احساس آن را باید گسترده تر نمایندگی از جامعه همجنسگرایان. بنابراین ما در حال برگزاری یک جلسه اختصاصی که به یک پلت فرم ملی برای شاعران از جامعه است. این می آید پس ما برگزار شد و یک دیدار نما شاعران در سال گذشته گفت:” K Sreenivasa رائو, منشی, Sahitya Akademi.

Vikramaditya Sahai, Aditi Angiras, Raveena Bariha مایا Sharma, Manabi Bandopadhyay Vishal Pinjani دانیل Mendonca و Toshi Pandey خواهد شد در میان بیش از 15 شاعران حضور در جلسات.
سالانه سخنرانی تحویل داده خواهد شد توسط رئیس جمهور سابق از تاجران میوه. “موضوع برداشت خواهد شد توسط رئیس جمهور سابق خود را. سخنرانی برنامه ریزی شده است برای فوریه 26, گفت:” رائو. این Akademi نیز میزبان یک کنفرانس به صورت قبیله ای نویسندگان گسترش بیش از سه روز. آن را شامل هر دو زنان و مردان نویسندگان. زبان آن را پیدا کنید نمایندگی شامل Bhil, Mising, Maring, Tarao, Jaintia, کوی, Tarao, Dimasa, کربی, Garo و Aimol.

Jaishankar خواستار همکاری
سینما دارای پتانسیل برای ایجاد همکاری بین هند و سایر نقاط جهان گفت: وزیر امور خارجه S Jaishankar در جشنواره فیلم برلین. من و ب وزارت همراه با CII شرکت در جشنواره بین المللی فیلم برلین.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de