سعید غنی احمدزی می گوید: “سعی خواهیم کرد بهترین های ما برای ایجاد آگاهی در مورد کوروناویروس

عکس: اخبار/فایل

کراچی: Sindh وزیر آموزش و پرورش از سعید غنی گفت که دولت استانی خواهد “تلاش ما برای ایجاد آگاهی در مورد اقدامات احتیاطی [در برابر coronavirus] در میان مردم است.”

صحبت کردن با Geo Newsجمهور توضیح داد که علاوه بر این خوابگاهها نزدیک و خارج از کراچی خواهد بود تخلیه و کارگردانی این شهر کمیسر افتخار علی Shallwani به اطمینان حاصل شود که این کار انجام شد.

اگر تعداد coronavirus بیماران افزایش یافت و سپس آن خوابگاهها می تواند مورد استفاده به عنوان انزوا اردوگاه ها و امکانات قرنطینه او اضافه شده است.

“وحشت بیش ویروس و سرعت که در آن تعدادی از موارد در حال رشد است و واضح است که ما نمی توانیم جای بیماران در تمام بیمارستان ها,” او گفت:. “خدا نه ما را به چنین مرحله اما اگر لازم باشد دولت استانی توزیع ماسک به شهروندان است.

کروناویروس نبود یک بیماری است که در زمان زندگی می کند بلافاصله او اضافه شده است.

‘بدون نیاز به وحشت’

اوایل امروز غنی اعلام کرده بود بسته شدن تمام مدارس در سراسر سند در روز پنج شنبه و جمعه (Feb 27-28) به عنوان “یک اقدام پیشگیرانه”. حرکت در آمد لحظات پس از بلوچستان اعلام کرد همان است اما تا 15 مارس.

اواخر روز شنبه, دستیار ویژه نخست وزیر در سلامت دکتر ظفر میرزا تایید کرده بود که دو coronavirus موارد گزارش شده در پاکستان است. “هر دو مورد در حال مراقبت از گرفته شده با توجه به بالینی پروتکل های استاندارد و هر دو از آنها پایدار هستند,” او گفت:.

دکتر میرزا تا به حال نیز تاکید کرد که “بدون نیاز به وحشت [به عنوان] همه چیز تحت کنترل است” و این که هیچ کس نباید “به اشتراک گذاری اطلاعات از بیمار”.

بیمار در کراچی و همچنین خانواده اش شد و بلافاصله در قرنطینه قرار داده شده در یک بیمارستان خصوصی در استادیوم ملی جاده در حالی که در اسلام آباد منتقل شد به پایتخت پاکستان موسسه علوم پزشکی (PIMS).


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>