سعید غنی می گوید احساس خوب بعد از تست مثبت برای coronavirus خواستار مکان برای اقامت در داخل خانه

سند, وزیر آموزش و پرورش از سعید غنی. عکس: فایل

سند, وزیر آموزش و پرورش از سعید غنی یک بار دیگر مردم خواست تا به ماندن در خانه پس از او آزمایش مثبت برای coronavirus در روز دوشنبه.

“شهروندان باید به مسئول آقای غنی گفت: Geo پاکستان در روز سه شنبه.

در یک پیام ویدئویی در توییتر غنی روز دوشنبه گفته بود او آزمایش یک روز زودتر و نتایج آن معلوم شد مثبت است.

“من در انزوا و توزیع وظایف من تا آنجا که من می توانم. من نه هر گونه علائم و نشانه های این ویروس است که چرا من شگفت زده شد زمانی که آزمون برگشتم مثبت است”.

او اضافه کرد که ما صحبت می کنند به پزشکان در مورد بدون علامت موضوع است.

در پاسخ به یک سوال در مورد این مستند در این استان غنی گفت: آنها در تلاش بودند خود را به مطمئن شوید که هر کس می ماند در داخل در طول 15 روز زمان است.

“این آسان نیست برای ما برای کشیدن مردم به خانه های خود. خود مردم نیاز به درک که چگونه جدی این موضوع است. اگر آنها خارج رفتن آنها به احتمال زیاد برای گرفتن ویروس و آن را به دیگران منتقل,” او گفت:.

در پاسخ به سوال دیگری گفت: ارتش کمک بود نه تنها به دنبال اجرای lockdown اما پزشکی هسته ای بود و همچنین کمک به دولت در ایجاد انزوا مراکز و بیمارستان های صحرایی.

وقتی پرسیده شد که چگونه دولت را مقابله با این موضوع از عرضه بدون وقفه آب و گاز در طول مستند غنی گفت: مقامات تا به حال موضوع مورد بحث مرتبط با سازمان.

“ما صحبت HESCO و PEPCO در مورد صفر-ریختن بار در طول مستند. SSG همچنین ما اطمینان از گاز بدون وقفه,” او گفت:. “KWSB گفته شده است برای اطمینان از تامین بدون وقفه آب و به نگه داشتن چک در بهداشت.”


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>