سعید غنی جزئیات چه coronavirus قفل کردن در سند معنی برای مردم

اخبار/از طریق Geo.tv/Files

کراچی: با بلندی قفل کردن در Sindh در میان coronavirus اضطراری, سند, وزیر آموزش و پرورش از سعید غنی روز یکشنبه توضیح داد که چه حکومت نظامی مستلزم میان جزئیات دیگر.

صحبت کردن با شهزاد اقبال بر Geo News‘ برنامه Naya Pakistanغنی تاکید کرد که آن را جزئی قفل پایین اما “دقیق و کامل” است.

“هنگامی که تصمیم به تحمیل یک هفته دو قفل پایین است اعلام کرد ما باید برای اطمینان از تامین نیازهای اساسی ادامه امکانات بهداشتی تعمیر سیستم های آب و فاضلاب و فاضلاب و ما باید به مردم اجازه می دهد به بیرون رفتن برای خرید آیتم های روزانه استفاده کنید.

“افراد مجاز به رفتن به خارج تنها برای نیازهای فوری,” او گفت:, و اضافه کرد که شرایط اجرا در مورد چگونه برای رفتن در خارج که می تواند انجام این کار و برای چه نوع از نیازهای.

“مردم اجازه داده نخواهد شد به کل خانواده در یک ماشین برای خرید مواد غذایی. اگر یکی می توانید درایو خوب است; در غیر این صورت تنها یک نفر خواهد بود و مجاز به همراه راننده.

چه کاری انجام دهید در مواقع اضطراری ؟

“اگر کسی نیاز به رفتن به بیمارستان [یا دکتر] در مواقع اضطراری می توان آنها را یک نفر همراه آنها را در ماشین به عنوان یک اپراتور. تنها دو نفر می توانید بروید.

“بیشتر از هر چیزی مهم مانند مغازه باز خواهد شد به طوری که افرادی که کار در آن مغازه را مجاز به رفتن به خارج. به طور مشابه از مغازه های مواد غذایی مجاز به باز آرد برنج آسیاب و کارخانه تولید نیازهای اساسی خواهد بود و مجاز به باز بماند به عنوان به خوبی.

“شرکت های دارویی و شرکت می تواند باز بماند و کارکنان از کسانی که امکانات اجازه خواهد داشت به بیرون رفتن به عنوان به خوبی. اما ما گفت: کارخانجات صاحبان تنها به تماس در کارکنان که ضروری و مورد نیاز و در همان زمان مطمئن شوید که هر کس به دنبال اقدامات احتیاطی.

خواهد بانک ها بود باز ؟

غنی افزود که بانک ها بسته خواهد شد اما این گوی خودکار دستگاه های خود پرداز (atm) باز خواهد ماند. “صادرات و واردات-مسائل مربوط در بانک ها با توجه به کارخانه هایی که مجاز به باز بماند می توانید در ادامه اما عادی عمومی بانکی بسته باقی خواهد ماند.

“همه دفاتر در استان سند بسته باقی خواهد ماند و تنها با فوق استثنا” او ذکر شده است.

وزیر اشاره کرد که وزارت بهداشت باز خواهد ماند و بهداشت مربوط به عملیات خود ادامه خواهد داد به عنوان تامین آب محلی دولت و تمیز کردن بخش. “همه چیز بسته باقی خواهد ماند.

“آن را کامل قفل پایین برای 15 روز اما ما اطمینان خواهد داد که مردم مجاز به خرید نیازهای اساسی میگویند.

متخلفان از قفل پایین ممکن است زندانی

همانطور که برای متخلفان از قفل کردن او گفت: کسانی که نمی توجه به دستورالعمل خواهد بود دستگیر شده توسط مقامات تحت بخش 144 و ممکن است به زندان فرستاده می شود.

“طبعا اقتصاد تحت تاثیر قرار خواهد شد با توجه به اقدامات ما در حال بدست گرفتن و طوری خواهد بود که روزانه دستمزد حقوق بگیران. ما, اما, صورت گرفته برخی از مراحل به منظور کمک به تسهیل و بهبود آنها.

“برای مثال, وجود خواهد داشت بدون برق و یا گاز به پرداخت صورتحساب. ما درخواست اپراتورهای کابلی به اتهام نه به حق خود در این ماه. ما نیز درخواست صاحبخانه نیست درخواست برای پرداخت اجاره برای یک ماه و با دریافت آن از ماه آینده از طریق برخی از نوع سیستم قسط.

‘امداد به ارزش Rs6,000-10,000 هر فرد’

“از طریق این رو ما انتظار دارند که مردم داده خواهد شد و امداد به ارزش Rs6,000-10,000 در هر فرد.

“نیز وجود دارد یک احتمال است که ما در راه اندازی و اعلام یک شماره که در آن مردم می توانند با ارسال اس ام اس [متن پیام] و پس از ثبت نام خود ما خواهد شد کمک به آنها — که می تواند از طریق هر دو جیره و یا انتقال پول نقد — به طوری که روزانه-شرط قادر به دریافت حداقل نوعی تسکین است.”

وزیر گفت: این اقدامات که در حال حاضر گرفته شده در سطح استان اما وزیر Sindh اطلاع داده که دولت با مشورت خود فدرال آمریکا در این زمینه است.

رفاه سازمان در هیئت مدیره

“ما در حال حاضر انجام دو چیز است: ما به تقویت سلامت [بخش] برای مبارزه با کروناویروس با انتشار بودجه و ما نیاز به بودجه برای ارائه کمک به مردم است.

“ما نیز گرفته رفاه سازمان در هیئت مدیره به طوری که ما می تواند همکاری,” او گفت:, و اضافه کرد که آنها شامل Seylani, Chhipa, Edhi, Alamgir پایه و Al-Khidmat, در میان دیگران.

او گفت که این سازمان چه خواهد بود مناسب ارزش جیره برای 15 روز گفت: Rs2,000-2,500 خواهد بود مناسب برای یک خانواده پنج تا شش نفر است.

که معاف است?

بر اساس اطلاع رسانی از دولت سند خانه بخش هر کسی مربوط به خدمات بهداشتی و درمانی مانند بیمارستان ها و آزمایشگاه ها و فروشگاه های پزشکی, سازمان های اجرای قانون هر فرد نیاز به مراقبت های پزشکی (با یک اپراتور که در آن لازم است) و یا رفتن به خرید مواد غذایی و دارو معاف بودند در طول قفل پایین.

“لازم و/یا اجتناب ناپذیر مراسم مذهبی مانند گذشته مراسم Namaaz-e-Janaza دفن و رویدادهای مربوط به [معاف بودند] ارائه شده است که تمام اقدامات احتیاطی در برابر گسترش بیماری گرفته شده و یک فاصله امن از 01 متر (3 فوت) نگهداری می شود میان مردم و جمع در اعداد کوچک/ اعضای خانواده پس از علامت قبل به شو از منطقه” اطلاع رسانی اضافه شده است.

“دستیار کمیسر و SDPO منطقه را نظارت و به عنوان و هنگامی که لازم ارائه اضافه شده نیروی/نیروی انسانی برای انطباق” آن را بخوانید.

شرایط برای کسانی که به سفر معاف

افرادی که معافیت اعطا شد منوط به شرایط زیر:

• سفر در تک شماره در یک خودرو, اما آنها ممکن است در انجام یک بیشتر به عنوان یک اپراتور در مورد وجود دارد این است که برخی از اورژانس پزشکی

• یک نفر در هر خانواده ممکن است بیرون رفتن برای خرید داروهای ضروری, مواد غذایی و…. با یک راننده تنها در مورد افراد مسن و یا معلول

• فرد در وسایل نقلیه حمل مواد غذایی ضروری مانند محصولات از کارخانه یا کارخانجات دارو و تجهیزات پزشکی تنها با یک یاور و یا تمیز کننده مجاز خودرو و هیچ مسافری مجاز در یک خودرو

• افراد سفر و یا بیرون رفتن به عنوان معاف بودند موظف به حمل کارت شناسایی معتبر (یا CNIC) و یک کارت رسمی یا اقتدار نامه بموقع امضا و مهر توسط رئیس; آنها همچنین نیاز به مسافرت و جمع آوری در محل کار در نظر داشتن اجتماعی (1 متر / 3 فوت) و گرفتن اقدامات احتیاطی در برابر گسترش

خدمات ضروری

خدمات ضروری, طبق اطلاع رسانی شد به شرح زیر است:

• * * * سلامت و خدمات مرتبط از جمله بیمارستان, پزشکی, فروشگاه, آزمایشگاه, تولید کنندگان

• مواد غذایی و مرتبط با صنعت یا تولید کنندگان

• فروشگاه های مواد غذایی و همچنین به عنوان به طور کلی و فروشگاه رفاه

• ماهی و گوشت و سبزی و میوه فروشندگان و همچنین مغازه های لبنی

• ضروری خدمات شهری

• برق و SSGC

• تامین آب (از جمله تامین آب تانکر که در آن ضروری) و فاضلاب

• عملیات بندر PNSC و خدمات گمرکی

• انجمن اولیا و مربیان PTCL و تمسخر کارکنان خدمات

• شرکت های تلفن همراه’ کارکنان خدمات برای تعمیر و نگهداری از برج و کابل

• بانک ها (با تعداد محدودی از کارکنان خدمات)

• پمپ بنزین

• رفاه سازمان مانند Chhipa, Edhi, Seylani و JDC ارائه خدمات ضروری

• رسانه ها افراد مجاز توسط وزارت اطلاعات به عنوان روزنامه دستفروشان

• هر کلاس دیگر به عنوان ممکن است ضروری و بنابراین اعلام شده توسط دولت


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>