SADW می نویسد به اعضای کنگره آمریکا در برابر MSR بازداشت

عکس: خبرنگار

دالاس: جنوب آسیا در سازمان دیده بان دموکراسی (SADW) نوشته شده است نامه به اعضای کنگره آمریکا در برابر غیر قانونی حبس و مستمر بازداشت سردبیر Jang جغرافیایی Media Group, Mir شکیل ur Rahman.

در نامه ای به کمپین کاخ سفید وزیر امور خارجه و اعضای سنا و مجلس اعضای کمیته روابط خارجی این گروه نامیده می شوند MSR بازداشت به عنوان حمله به دموکراسی است. نامه نوشتن کمپین تصمیم گرفته شد در جلسه SADW هیئت مدیره. اعضای هیئت مدیره موافقت درخواست ما اعضای کنگره به قانون در حمایت از آزادی رسانه ها در پاکستان است.

نامه ارسال شد به 45 نفر از اعضای خانه کمیته روابط خارجی و 22 مجلس سنا کمیته روابط خارجی مجلس نمایندگان و کاخ سفید و وزیر Pompeo. SADW اعضای هیئت مدیره خود را ابراز ترس در تصمیم دولت برای زندانی MSR به عنوان یک هشدار به رسانه های دیگر خانه به دو دولت خط.

آنها گفتند که رسانه ها اهمیت بسیار حیاتی در این زمینه از coronavirus به عنوان به خوبی به عنوان در حال تحول وضعیت با توجه به افغانستان مذاکرات با طالبان. SADW گفت که MSR دستگیری حمله به نهادهای دموکراتیک پاکستان و تلاش برای محدود کردن آزادی مطبوعات است. بدن گفت که رسانه های پاکستان ایفا کرده است حیاتی و نقش مثبت در موارد مختلف اعم از آن بود 9/11 حملات تروریستی و یا مذاکرات با طالبان.

اما بیش از چند دهه گذشته رسانه ها و روزنامه نگاران تحت حمله شنیع و تاکتیک از ناپدید شدن روزنامه نگاران کشتن آنها و حمله به رسانه های خانه ها به کار وادار کردن صاحبان رسانه به آتش روزنامه نگاران منتقد دولت است. SADW خوشحال با اعضای کنگره آمریکا برای استفاده از نفوذ خود در انتشار MSR و کمک به رسانه های پاکستان در خدمت آزادانه در کشور است. به عنوان پاکستان است که دریافت کننده آمریکایی کمک و تجارت ما تا به بسیاری از اهرم در پاکستان سیاست. SADW گفت: آزادی رسانه ها میباشد در عملکرد دموکراسی و باید محافظت به نفع مردم پاکستان.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de