توسط سرپرستان

دهلی نو: سابق کنگره رئیس راهول گاندی در طول صحبت خود را با استاد دیپلماسی در دانشگاه هاروارد کندی مدرسه نیکلاس برنز گفت که هند و همکاری آمریکا کار می کند زیرا هر دو در حال تحمل سازمان ملل, اما متاسفانه DNA از تحمل ناپدید شده در هر دو کشور.

صحبت با سفیر سابق نیروهای ناتو در, راهول گاندی گفت: “من فکر می کنم به همین دلیل همکاری ما با این نسخهها کار است چرا که ما در حال تحمل سازمان ملل. شما اشاره کردید که یک مهاجر ملت ما بسیار بسیار مقاوم ملت است.”

“ما قرار است باز شود اما جای تعجب است که باز DNA ناپدید شده است. من می گویم این غم که من نمی بینم سطح تحمل که من استفاده می شود برای دیدن. من نمی بینم آن را در ما و من آن را نمی بینم در هند” کنگره رهبر گفت.

گاندی در پاسخ به سوختگی هنگامی که او در توصیف این قتل جورج فلوید به عنوان “وحشتناک” و گفت که مردم به ما اعتراض خود را کشتن. فلوید درگذشت و پس از یک افسر پلیس فشرده زانو خود را در برابر او گردن در مینیاپولیس در مارس 25 و با وجود فلوید درخواست به او اجازه رفتن او را نگه داشته بود در آن موقعیت تا زمانی که آگاهی او از دست داده و بعد از آن اعلام شد مرده در یک بیمارستان.

آخرین کلمات “من نمی توانم نفس بکشم” شده اند پاره ای برای معترضان که با راه اندازی تظاهرات در نقاط مختلف ایالات متحده است. این مسئله نیز منجر به بحث جدی در جامعه آمریکا در مورد تبعیض نژادی.

برنز گفت: “ما اعتراض میکنند که ما حق است. و میلیون ها نفر از آمریکایی ها در اعتراض به حقوق ما راه شما را در هند است. و هند و آمریکا سهام بسیاری از صفات که ما هر دو باید آزاد خودمان را از بریتانیا در سال متفاوت است.”

برنز در ادامه گفت که او در بسیاری از موارد تحسین جامعه هند. “کشور گاهی اوقات باید از طریق بحث های سیاسی مانند ما که هستیم ؟ در هسته چه نوع از ملت هستیم ؟ ما یک مهاجر ملت ما تحمل ملت” این استاد دانشگاه هاروارد گفت.

برنز همچنین اعتراف کرد که ما در “عمیق سیاسی و وجودی” بحران که “گریبانگیر همه ما”.

“در ایالات متحده ما یک مشکل از مسابقه از بدرفتاری آمریکایی آفریقایی تبار از اولین کشتی بردگان وارد 1619,” سوختگی گفت:, و اضافه کرد که آمریکا به تصویب رسید این ایده از اعتراض غیر خشونت آمیز راه به عنوان به تدریس شد مهاتما گاندی است.

برنز همچنین با اشاره به جنگ های داخلی آمریکا که مبارزه میكنند. “ما بزرگترین, من فکر می کنم آمریکایی از 100 سال گذشته است مارتین لوتر کینگ جونیور. او مبارزه در جنگ و صلح آمیز و بدون خشونت جنگ است. او البته شما می دانید ایده آل خود بود مهاتما گاندی است. او مدل خود را جنبش گاندی جنبش برای آزادی هند از بریتانیا حکومت” او گفت:.

“صلح آمیز و عدم خشونت. King Junior منجر به تبدیل شدن به یک کشور بهتر. ما انتخاب یک آفریقایی-آمریکایی باراک اوباما یک مرد من عمیقا احترام. و در عین حال شما ببینید نژادی بحث دوباره در حال حاضر. شما ببینید آمریکایی های آفریقایی تبار بدرفتاری این وحشتناک قتل جورج فلوید, این جوان آفریقایی-آمریکایی توسط پلیس در مینیاپولیس, مینه سوتا. ما میلیون ها نفر از آمریکایی ها در تلاش برای اعتراض مسالمت آمیز به عنوان حق ما را به عنوان حق خود را در هند و در عین حال رئیس جمهور رفتار همه آنها را مانند تروریست ها” سوختگی گفت.

سوختگی بیشتر گفت: راهول گاندی که او را شناسایی مرکزی موضوع حداقل برای ما. “و پوشش نقره ای در اینجا خبر خوب این است که ما باید مردم نشان در سراسر کشور و در هر شهر بزرگ در ایالات متحده این هفته مسالمت آمیز به نمایندگی از تحمل شمول حقوق اقلیت تمام این مسائل اساسی در هسته اصلی دموکراسی ما.”

“و من فکر می کنم یکی از مزایای که ما دموکراسی را می گویند بیش از یک مستبد کشوری مانند چین این است که ما می توانیم درست کنیم. به عنوان یک خود-اصلاحی بخشی از ملی ما DNA و هند و آمریکا” او اشاره کرد.

او همچنین تاکید کرد که مانند همه دموکراسی های ما حل و فصل این در پای صندوقهای رای در انتخابات آزاد و عادلانه. “ما به نوبه خود به خشونت است. ما این کار را مسالمت آمیز است. که سنت هند که ما مورد هند از خود را تاسیس. آره 1930 جنبش اعتراضی نمک مارس تمام راه را به سال 1947 و 48. بنابراین من… که من نمی توانم اظهار نظر در کشور خود به دلیل من نمی دانم که آن را تقریبا به عنوان به خوبی بدیهی است اما من کشور من فکر می کنم ما خواهید بود. ما خواهد بود ما را تقویت خواهد کرد ما دموکراسی” که استاد دانشگاه هاروارد گفت.

سوختگی در حال حاضر استاد تمرین دیپلماسی و سیاست بین المللی در دانشگاه هاروارد John F. Kennedy School دولت است.

در سه ماه گذشته کنگره رهبر اتحاد با تعامل سابق RBI فرماندار Raghuram راجان برنده جایزه نوبل Abhijeet Banerji, اپیدمیولوژی Johan Geseicke و صنعتگر راجیو Bajaj.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو