کیسه: زمانی که برگ برنده دولت می کند آنچه در آن مدت طولانی نیاز به انجام ما می توانیم بازگشایی مدارس

یادداشت سردبیر: ما تلاش شما را به بالا صدای در زمان حوادث به نمایندگی از طیف وسیعی از دیدگاه های. در زیر یک ستون با این استدلال که دانش آموزان نباید اجازه برای بازگشت به کلاس درس در فرد تا زمانی که اقدامات احتیاطی گرفته شده برای جلوگیری از گسترش coronavirus. شما می توانید پیدا کردن یک مقابل, اینجا جایی که جاناتان قصاب ارشد تحلیلگر سیاست در میراث پایه استدلال می کند که دانش آموزان باید بازگشت به کلاس درس این سقوط به طوری که آنها نمی افتد در آموزش و پرورش است.

“ما نه مثل شما. ما لازم نیست که تعداد کمی از مردم زندگی در یک خانه — در حال حاضر بسیاری از مردم زندگی در یک آپارتمان کوچک در کنار دیگر آپارتمان های کوچک با تعداد زیادی از مردم زندگی در آنها. ما در زندگی با پدربزرگ و مادربزرگ های ما و گاهی بزرگ پدربزرگ و مادربزرگ. این بیماری را گسترش مانند آتش سوزی در جوامع ما. آنچه در مورد ما؟”

من لذت بردن از بودن بدحجابی توسط a 17-year-old. لس آنجلس Unified School District تا به حال فقط اعلام کرد که مارس 13 خواهد بود ما آخرین روز مدرسه و من آهسته به رسمیت شناختن شدت از این وضعیت شده بود غرش در برابر یادگیری زمان ما از دست خواهد داد. اما به خصوص در منطقه ای که در آن بیش از 80 درصد از دانش آموزان ما زندگی می کنند یا در زیر خط فقر دانش آموز من کاملا درست بود.

چه درست بود در ماه مارس است که هنوز هم درست به عنوان رویکرد ما در سال تحصیلی. رابرت Redfield, مدیر مراکز کنترل بیماری گفت:

“[T]او در پاییز و زمستان سال 2020 و 2021 احتمالا رفتن به یکی از سخت ترین زمان است که ما با تجربه در آمریکایی بهداشت عمومی…ما در حال رفتن به این بیماری همه گیر آنفلوآنزا و کروناویروس اپیدمی در همان زمان.”

در حالی که به نظر می رسد کودکان آسیب پذیری به گرفتن و مرگ ناشی از این ویروس نسبتا پایین است این است که یک رمان ویروس وجود دارد بسیاری از سوالات پاسخ داده نشده. جدید عوامل خطر و نشانه های در حال کشف و فوق العاده کمی شناخته شده در مورد اثرات طولانی مدت. CNN پزشکی خبرنگار الیزابت کوهن گفت: “کودکان در حال کوچک بیماری بردار…در حالی که کودکان نمی تواند به عنوان بیمار از Covid-19 که بزرگسالان انجام آنها می تواند تبدیل به طور جدی بیمار است.”

یک مطالعه ذکر شده توسط ایالات معلمان لس آنجلس نشان داد که حتی اگر کودکان در حال 1/3 به عنوان مستعد ابتلا به عفونت به عنوان بزرگسال, باز شدن مدارس و افزایش خطر به همین دلیل کودکان باید سه بار به عنوان بسیاری از مخاطبین به عنوان بزرگسالان است. محققان تخمین می زنند که بسته شدن مدارس را کاهش می دهد همه گیر surge توسط 40-60٪.

مغلوب ساختن پیشی جستن در پاسخ به اتحادیه های معلمان و مدارس از ایمنی مطالبات توسط بارها و بارها تهدید به قطع کمک های مالی برای مدارس که به طور کامل باز است. او شکایت می کند که CDC دستورالعمل برای مدارس امن هستند “گران” و سرزنش مخالفت با بازگشایی در “دموکرات و چپ رادیکال است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن به نقل از موفق مدرسه reopenings در چهار کشور اروپایی و در عین حال در حالی که ما 10,312 coronavirus مورد در هر میلیون نفر جمعیت چهار کشور او ذکر کرده اند به طور قابل توجهی کمتر از موارد از جمله آلمان (فقط 2,386 دفاع کند گرفته شد مورد در هر میلیون) دانمارک (2,235) و نروژ (1,656). علاوه بر این ما در حال حاضر آگهی دنیا در موارد جدید و بیش از 400 بار به عنوان بسیاری از آلمان است که 1/4هفتم جمعیت ما.

فرماندار فلوریدا ران DeSantis یک مغلوب ساختن پیشی جستن متحد می گوید: مدارس باید بازگشایی توضیح داد که از آنجا که خریداران هنوز به انبار خانه و خارج کودکان و نوجوانان “کاملا” می تواند به مدرسه برود. در عین حال مگر اینکه خریداران در حال نشسته در کنار هم در خارج هفت ساعت در روز و پنج روز در هفته قیاس خود را به سختی به نظر می رسد مرتبط است.

وزیر آموزش و پرورش بتسی DeVos گفت: “هیچ چیزی در داده ها است که نشان می دهد که بچه ها در مدرسه است و به هیچ وجه خطرناک” و پیشنهاد انتقال پول به دور از مدارس دولتی که نمی بازگشایی نسبت به مدرسه خصوصی کوپن. در 20 دقیقه مصاحبه CNN میزبان دانا باش و بارها سعی کردم و موفق به دریافت DeVos می گویند که مدارس باید به دنبال پایه CDC بازگشایی دستورالعمل.

DeVos’ بی تفاوتی بسیار فاحش او حتی خشم برخی از متحدان سرسخت. Keri رودریگز رئیس جمهور از ملی پدر و مادر اتحادیه — میلیاردر-بودجه pro-منشور گروه اختصاص داده شده به مبارزه با اتحادیه های معلمان — به تازگی شکایت:

“آن را به عنوان برگ برنده دولت به او یک جمله که او قرار بود به چوب به: باز کردن اقتصاد توسط هر معنی لازم…هر حرکت…[است] طلبه از طریق سیاسی لنز…افرادی که در حال رفتن به صدمه دیده توسط این فرزندان ما هستند.”

پزشک مراقبت های اولیه امی Gordon, بونو, صحبت کردن برای یک گروه از تنسی پزشکان در مواجهه با دولت گسترده ای coronavirus سنبله گفت:

“[O]pening مدارس تحت این شرایط است که مجنون و غیر مسئولانه است. هیچ میانبر وجود دارد. معلمان نمی تواند انجام دهد شغل خود را تا زمانی که رهبران دولت ایشان انجام.”

آنچه که ما نیاز به باز کردن مدارس با خیال راحت از علم موشک نیست. آن را شامل:

  • این منابع به طور منظم آزمون دانش آموزان و کارکنان و ردیابی و منزوی کردن موارد جدید
  • نیروی انسانی و تجهیزات به سرعت به ضد عفونی کردن ساختمان مدرسه
  • مناسب به طور گسترده ای در دسترس تجهیزات حفاظت فردی
  • کوچکتر اندازه کلاس
  • تهویه مناسب در کلاس های درس
  • اضافی اتوبوسها اجازه می دهد تا برای اجتماعی دور مدرسه حمل و نقل و اتوبوس مانیتور به صفحه نمایش دانش آموزان برای علائم
  • تمام وقت پرستاران در تمام مدارس

بین به دست آوردن نیروی انسانی و مواد مورد نیاز به دنبال CDC بازگشایی پیشنهادات در حالی که همچنین پر درآمد-گرسنگی متحده بودجه آموزش و پرورش کاهش شورا از رئیس دولت مدرسه افسران برآورد مدارس باید بین $158 میلیارد و $245 میلیارد دلار اضافی فدرال پشتیبانی می کند. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و سنا متحدان باید به توقف بازی این سنگدلانه بازی مرغ و انجام آنچه آنها نیاز به شروع به انجام ماه پیش سرمایه گذاری, منابع مورد نیاز برای باز کردن مدارس با خیال راحت.

گلن کیسه تدریس مطالعات اجتماعی و با همکاری رئیس ایالات معلمان لس آنجلس در جیمز مونرو در لس آنجلس Unified School District.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de