سعد رفیق برادر از زندان آزاد شده


لاهور: ارشد PML-N رهبر خواجه سعد رفیق و برادر خود خواجه سلمان رفیق بودند از زندان آزاد شده در روز پنج شنبه, روز پس از دادگاه عالی اعطا آنها با قرار وثیقه در Paragon کلاهبرداری مسکن.

در روز سه شنبه راس دادگاه مورد تایید بود با قرار وثیقه از PML-N رهبران در یک فساد مرجع ثبت ملی پاسخگویی دفتر (NAB).

سعد رفیق خطاب به رسانه ها پس از انتشار و گفت که PML-N است که یک حزب است که تمایل به سمت اعتدال و این نیز ثابت کرده است آن را از طریق آن سیاست است.

“ناب و پاکستان نمی تواند عملکرد با هم,” او گفت:, و اضافه کرد که این کاوشگر بدن را قانون بر اساس صداقت.

او گفت که این حزب نمی خواهد تغییر مواضع خود اضافه کرد که مردم پاکستان با آنها است.

رفیق خواسته PM عمران به یادگیری به تحمل’ مخالفان خود را.

او در ادامه گفت که دولت رفتار خواهد مانع این کشور در حال پیشرفت است.

وثیقه اعطا شد برابر دو ضامن اوراق قرضه از Rs3 میلیون در هر.

SC در تصمیم خود مشاهده شده است که دادخواهان بود که با همکاری NAB در دادگاه. عدالت Maqbool باقر مشاهده شده است که NAB هنوز ارائه شواهد روشنی در این مورد است.

در دسامبر 2018 ناب و تا به حال دستگیر رفیق برادران پس از دادگاه عالی لاهور (LHC) را رد کرد و درخواست خود را به صورت یک فرمت در خود را قبل از دستگیری با قرار وثیقه در یک مورد مربوط به مسکن جامعه اومدی.

این رفیق برادران تا به حال با نزدیک شدن به راس دادگاه پس از LHC تا به حال خود را لغو وثیقه درخواست.

ارائه آن را با اتهامات NAB در یک مصاحبه مطبوعاتی گفته بود: “”متهم سعد رفیق همراه benamidaar همسر غزاله سعد رفیق برادر سلمان رفیق در ارتباط با Qaiser امین و ندیم ضیا تاسیس یک پروژه مسکن به نام هوایی خیابان بود که تبدیل به یک جدید پروژه های مسکن یعنی M/S Paragon شهرستان Pvt Limited. رکورد نشان می دهد که M/S Paragon شهر غیر قانونی است جامعه.

متهم شده است و به طور مداوم در به دست آوردن غیر قانونی/ نامشروع بودجه/ از مزایای گفت: پروژه به عنوان او به دست آمده 40 کانال توطئه در نام خود و نام برادرش سلمان رفیق.”


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im