روسی hoaxers گزارش ترفند شاهزاده هری در prank call


روسی hoaxers ولادیمیر Kuznetsov و آلکسی Stolyarov نما به عنوان گرتا Thunberg و پدرش بنا به گزارش فریب شاهزاده هری در یک شوخی تلفنی. پرنس گزارش دریافت تماس, زمانی که او در جزیره ونکوور در کانادا, Daily Mail گزارش شده است.

Pranksters به نام دوک در خانه اش در کانادا و مبدل به عنوان گرتا Thunberg یک آب و هوا فعال از سوئد و پدرش Svante در آستانه سال جدید و ژانویه 22.

گفتگو با آغاز هری نمایش در تغییر آب و هوا و تمدید به ‘Megxit’. هری گفت که او و مگان شادتر هستند به عنوان عادی و زندگی خود را در کانادا “خیلی بهتر” از خدمت به عنوان ارشد خانواده سلطنتی.

شاهزاده هری در حالی که در پاسخ به یکی از pranksters’ نمایش داده شد اظهار داشت که جهان در حال اجرا توسط افراد بیمار و آن را به یک زمان خوب در جهان است. او گفت: “این آسان نیست در جهان است [مشکل] محل و متاسفانه جهان است که رهبری توسط برخی از افراد بیمار… جلوگیری از هر گونه تغییر از اتفاق می افتد که آیا آن را به دلیل از خود تعصب این که آیا آن را به دلیل این واقعیت است که آن را به تغییر راه که آنها قادر به رفتار خود و یا فقط به خاطر اینکه به من گفت چرا که آنها ممکن است ضخیم [sic].”

Pranksters پاسخ با “شما می دانید ما خسته از همه چیز که اتفاق افتاده است به خصوص در اطراف اروپا, بحران سیاسی و, شما می دانید در کشور شما در مورد شنیده ما باید در اتحادیه ما هستند اما هنگامی که اروپایی” تقلید Svante صدای چه کسی است آب و هوا فعال گرتا Thunberg پدر.

وی افزود: نظرات خود را در مورد چگونه رهبران جهان در حال catalysing بحران آب و هوا و گفت: رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن به خون در دست خود را. “خاص رئیس جمهور در سراسر جهان رانندگی به طور کامل اشتباه دستور کار و من فکر می کنم مهم ترین چیزی که به انجام است که شما می دانید که من از ذهن نیست گفت: این به شما بچه ها و من فکر می کنم این واقعیت است که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در گذر از صنعت زغال سنگ خیلی بزرگ در امریکا او خون خود را در دست…”

در نهایت هری گفت: “من فکر می کنم شما می دانید اگر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می شود می توانید تبدیل شدن به رئیس جمهور ایالات متحده امریکا پس از آن هر چیزی ممکن است.”

این روسیه pranksters, Stolyarov و Kuznetsov که سابقه pranking دوستي مثل التون جان و نامزد حزب دموکرات برنی ساندرز.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im