روسی pranksters ادعا می کنند آنها شوخی اصطلاح مستقل ایالت ورمونت برنی ساندرز تظاهر به سوئد آب و هوا فعال گرتا Thunberg.

ولادیمیر Kuznetsov و آلکسی Stolyarov گفت: آسوشیتد پرس که خود شیرین کاری یکی از بسیاری از آنها کمدی پروژه “ستاره نجات زمین” که در آن آنها تماس سیاستمداران و مشخصات بالا مشاهیر تظاهر به Thunberg. در ضبط تماس تلفنی که اواز یا موسیقی دو نفری پست شده در یوتیوب در روز پنج شنبه اگر چه تماس خود را در ماه دسامبر صورت گرفت یک unnamed زن وانمود به Thunberg و Stolyarov وانمود به پدرش. یک ساندرز نماینده کمپین نیست نظر جمعه در صحت تماس با توجه به AP.

آنها را به مردی که شناسایی خود را به عنوان ساندرز در تماس Thunberg را برای حمایت از مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوریو ساندرز استقبال از آن نشان می دهد Thunberg یک بیانیه عمومی از او پشتیبانی می کند. “اجازه دهید ما همچنان به بحث و هنگامی که شما به ایالات متحده می آیند من را به برخی از مردم با هم و با ما می توانید انجام برخی از چیزهای جالب, و اگر شما می خواهید به ایجاد یک بیانیه در حمایت از نامزدی من و برنامه ما مشخص برای تغییر آب و هوا من خواهد بود بسیار سپاسگزار” ساندرز گفت. (مرتبط: منحصر به فرد: داخل رسانه ها توطئه به اعتیاد به مواد مخدره گرتا Thunberg)

جعلی Thunberg سپس پیشنهاد می کند که او یک آهنگ ضبط ابراز حمایت ساندرز’ کمپین با بیلی Eilish و Kanye West و ساندرز می گوید که می خواهد “فوق العاده است.”

او می گوید: او به زودی به روسیه و می پرسد برای ساندرز مشاوره برای سفر.

“روسیه (ولادیمیر) پوتین شده است بسیار بد, تا آنجا که من می دانم در تغییر آب و هوا. آنها مقدار زیادی از نفت است اقتصاد آنها مقدار زیادی از پول را در روغن” ساندرز توضیح می دهد.

پس از آن جعلی Thunberg ساندرز می گوید که او استخدام شد توسط KGB در سال 1988 زمانی که او بازدید روسیه بوده است “جای خواب agent.” ساندرز پس از آن آویزان است.

“بسیاری از خنده برنی ساندرز [و می گویند] که او یک عامل کا گ ب و می خواهد برای ساخت کمونیسم در آمریکا پس از او خود را یک سوسیالیست دموکراتیک ما تصمیم به بازی کردن این موضوع — موضوع ساندرز بودن استخدام روسی عامل” Kuznetsov آسوشیتدپرس گفت.

کوزنتسوف گفت: آنها انتظار نداشتند هر گونه عواقب خود را برای شوخی. فدرال اجرای قانون مقامات هشدار داده شد در ماه نوامبر که چند دموکرات ها تا به حال دریافت تماس های بین المللی نشات گرفته از کسی که مدعی نمایندگی Thunberg AP گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی