روسیه و ترکیه صدای نگرانی پس از نیروهای کشته شده توسط سوریه آتش می گوید کرملین

عکس: فایل

مسکو: رئیس جمهور روسیه ولادیمیر پوتین و اردوغان رجب طیب اردوغان روز جمعه ابراز نگرانی کرده که وضعیت در سوریه را در استان ادلب پس از 33 سرباز ترک کشته شدند سوریه آتش کرملین گفت.

کرملین افزود که این دو همچنین توافق کردند در یک تماس تلفنی بر نیاز به “اقدامات بیشتری” و به دنبال به احتمال نشست در آینده نزدیک.

“نگرانی جدی بیان شده بود بیش از یک تشدید تنش ها در ادلب که منجر به تلفات متعدد از جمله در میان ترکی نظامی” کرملین گفت.

وزیر خارجه روسیه به خبرنگاران گفت که مذاکرات در حال تمرکز بر اجرای 2018 توافق آتش بس توافق برای ایران — آخرین شورشی سنگر و استحکامات در جنگ داخلی در سوریه.

“همیشه وجود دارد اتاق را برای گفت و گو. امروز وجود دارد گوشی مذاکرات میان رئیس جمهور پوتین و اردوغان… گفتگو بود دقیق و اختصاص داده شده به ضرورت به انجام همه چیز” برای اجرای موافقت نامه ها در ادلب گفت: لاوروف.

“اما ما نیاز به شروع به اجرای آن هدف. برای یک سال و نیم هیچ چیز انجام شده است. ارتش سوریه است… هر حق پاسخ به ثابت نقض,” او اضافه شده است.

قابل توجه نسبتا آشتی جویانه تن اما همچنین نشان می دهد ترکیه تا به حال به انجام آن مسئولیت لاوروف گفت: روسیه آماده کمک به بهبود امنیت از نیروهای ترکیه در ادلب.

او گفت: روسیه ابراز “همدردی” برای مرگ و میر در حالی که با اضافه کردن “چنین تراژدی” می تواند جلوگیری شود اگر ترکیه به دقیق مختصات محل از نیروهای خود را.

او گفت که ترکیه و روسیه بودند در تماس مداوم بیش از ادلب با آنکارا اطلاع رسانی مسکو از محل نیروهای خود را به صورت روزانه — با این مختصات و سپس به سوریه.

اما در این مناسبت ترکیه به اطلاع روسیه سربازان خود را در منطقه بودند ضربه سوریه, آتش, او گفت:, و اضافه کردن آنها به حال شده است در میان “تروریست ها”.

“به محض این که این روشن بود ما خواسته رژیم سوریه به توقف در اقدام نظامی و انجام همه چیز را برای اطمینان از تخلیه زخمی ها و اجازه می دهد تا انتقال از کشته شدن سربازان به خاک ترکیه,” او اضافه شده است.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>