روسیه و ترکیه لبه سمت مرحله نهایی مسابقات در سوریه

ترکیه اعلام کرده است که آن را ممکن است به زودی drive pro-نیروهای اسد در خارج از سوریه یک حرکت است که می تواند قرار داده و آن را در مسیر برخورد با روسیه یک متحد نزدیک دمشق.

رئیس جمهور ترکیه رجب طیب اردوغان را تهدید یکشنبه به زودی راه اندازی جدید ارتش ترکیه در حمله به ادلب استان, سایت در حال انجام حملات pro-نیروهای اسد است که آواره نزدیک به یک میلیون نفر است.

“ما نمی خواهد کوچکترین گام به عقب در ادلب ما قطعا فشار (سوریه) رژیم در خارج از مرزهای ما تعیین شده و اطمینان از بازگشت مردم به خانه های خود” اردوغان گفت: با توجه به Agence France-Presse.

رئیس جمهور ترکیه ساخته شده بود شبیه تهدید قبلا در ماه فوریه زمانی که او هشدار داد که اگر نیروهای دولتی سوریه در خارج از ایران قبل از پایان ماه آن خواهد بود “تنها یک ماده از زمان” ترکیه قبل از راه اندازی یک مقیاس کامل عملیات نظامی به این استان است.

“ما در حال ورود به آخرین روز (سوریه) رژیم برای متوقف کردن آن خصومت ها در یمن است. ما در حال ساخت ما هشدار نهایی” او گفت:.

Displaced Syrians queue to receive humanitarian aid, consisting of heating material and drinking water, at a camp in the town of Mehmediye, near the town of Deir al-Ballut along the border with Turkey, on February 21, 2020. (Photo by RAMI AL SAYED/AFP via Getty Images)

آواره سوری از صف برای دریافت کمک های انسان دوستانه متشکل از حرارت مواد و آب آشامیدنی در یک اردوگاه در شهر Mehmediye در نزدیکی شهر Deir al-Ballut در امتداد مرز با ترکیه در فوریه 21 سال 2020 است. (عکس توسط RAMI AL SAYED/خبرگزاری گتی ایماژ)

Syrian Abdel Razzak Sallat sit with his family inside a tent at an informal camp for the displaced in Kafr Lusin village on the border with Turkey in Syria's northwestern province of Idlib, on February 21, 2020. - Six months ago, the family fled deadly fighting in Idlib province of northwest Syria, seeking shelter near the border village of Kafr Lusin, where dozens of families live in an informal camp for the displaced. Turkey, which already hosts the world's largest number of Syrian refugees with around 3.6 million people, has placed barbed wire and watchtowers along the wall to prevent any more crossings. (Photo by AAREF WATAD/AFP via Getty Images)

سوریه مصر و Razzak Sallat نشستن با خانواده اش در داخل یک چادر در رسمی اردوگاه برای آوارگان در کفر Lusin روستا در مرز با ترکیه در سوریه و شمال غربی استان ادلب در فوریه 21 سال 2020 است. (عکس AAREF WATAD/خبرگزاری گتی ایماژ)

اظهارات اردوغان در یک زمان به سرعت در حال افزایش تنش بین آنکارا و دمشق. ترکیه و سوریه باید درگیری در ادلب چندین بار در ماه فوریه و در نتیجه مرگ و میر 16 سرباز ترک و تعداد نامعلومی از سوریه. در یک حمله هوایی Feb. 20 دو سرباز ترک ممکن است کشته شده اند نه توسط سوریه هواپیماهای اما توسط جنگنده های روسیه.

خشونت رو به رشد در ادلب باعث شده است تا ترکیه به تقویت آن حضور نظامی در منطقه است. بیش از چند هفته در ماه فوریه تا کنون آنکارا ارسال کرده است هزاران نفر از سربازان و وسایل نقلیه نظامی به یمن است. یک منبع در مخالفان سوریه گفت: رادیو فردا که ترکیه انباشته 15,000 نیروهای نظامی در این استان است.

(هشدار: تصاویر گرافیکی)

Civilians and rescuers carry the body of a victim following pro-regime forces air strikes in the town of Binnish in Syrias northwestern Idlib province, near the border with Turkey on February 25, 2020. (Photo by MUHAMMAD HAJ KADOUR/AFP via Getty Images)

غیرنظامیان و امدادگران انجام بدن یک قربانی زیر pro-نیروهای رژیم حملات هوایی در شهر بنش در Syrias شمال غربی استان ادلب در نزدیکی مرز ترکیه در فوریه 25 سال 2020 است. (عکس توسط حاج محمد KADOUR/خبرگزاری گتی ایماژ)

TOPSHOT - Graphic content / Syrian children sit inside a vehicle as they are evacuated from the scene of a pro-regime forces air strike in the town Maarrat Misrin in Syrias northwestern Idlib province, on February 25, 2020. (Photo by ABDULAZIZ KETAZ/AFP via Getty Images)

گرافیک محتوا — کودکان سوری نشستن در داخل یک وسیله نقلیه به عنوان آنها در حال تخلیه از صحنه pro-نیروهای رژیم حمله هوایی در شهر Maarrat Misrin در Syrias شمال غربی استان ادلب در فوریه 25 سال 2020 است. (عکس توسط عبدالعزیز KETAZ/خبرگزاری گتی ایماژ)

ترکی-حمایت شورشیان سوریه دوباره به شهر ادلب از Nairab از دولت سوریه در روز دوشنبه. این اپوزیسیون سوریه در حال حاضر یک مسیر روشنی برای ماه مارس در Saraqeb یک شهر استراتژیک واقع بین دو بزرگراه عمده در استان است.

چند دور مذاکرات میان روسیه و ترکیه مذاکره کنندگان در هفته های اخیر شکست خورده اند به عملکرد یک راه حل برای بحران رو به رشد در ادلب. اردوغان اعلام کرد که دیدار 5 مارس با ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه به بحث در مورد وضعیت در ادلب اما کرملین هنوز به تایید.

روسیه ایستاده بود پشت آن دیرین متحد بشار اسد به عنوان نیروهای خود را درگیر جنگ با نیروهای ترکیه در ادلب. مسکو گفته است که دولت سوریه را توهین آمیز در این استان به طور کامل مشروع و اخیرا با متهم کردن ترکیه به حمایت از گروه های تروریستی است.

سخنگوی کرملین دیمیتری Peskov هشدار داد آنکارا در برابر راه اندازی یک کمپین با هدف قرار دادن دمشق.

“اگر ما در حال صحبت کردن در مورد یک عملیات نظامی علیه مشروعیت مقامات سوریه جمهوری و نیروهای مسلح سوریه, جمهوری, این, خواهد, البته, بدترین سناریو” او گفت:.

Russian military vehicles patrol the M4 highway in the northeastern Syrian Hasakeh province on the border with Turkey, on February 22, 2020. (Photo by DELIL SOULEIMAN/AFP via Getty Images)

روسی وسایل نقلیه نظامی گشت زنی در بزرگراه M4 در شمال شرقی سوریه Hasakeh استان در مرز با ترکیه در 22 فوریه سال 2020 است. (عکس DELIL SOULEIMAN/خبرگزاری گتی ایماژ)

واقع در شمال غربی سوریه, ادلب است که در گذشته تحت کنترل شورشیان در استان کشور است. که نیروهای مخالف در ادلب هستند پیشگام حیات تحریر الشام سابق وابسته به القاعده است.

به عنوان اسد به تدریج به دست آورد بسیاری از شورشی خاک در سوریه نیروهای خود را به طور فزاینده ای تبدیل توجه خود را به یمن است. اما روسیه و ترکیه درباره یک معامله در ماه سپتامبر سال 2018 به ایجاد یک د-تشدید منطقه در استان موجب جلوگیری از اسد به طور کامل از تصرف آن است.

که توافق شکسته است در سال گذشته با هر دو طرف یکدیگر را متهم به عدم تعهدات خود. در ماه دسامبر دولت سوریه راه اندازی جدید داعش در ادلب با حمایت هوایی روسیه پشتیبانی می کند. طرفدار اسد نیروهای خود را پس از آن دستگیر چندین کلید شهرهای استان به دست آورد و کنترل یک بزرگراه اصلی.

توهین آمیز نیز تولید موج جدیدی از پناهندگان است. با توجه به سازمان ملل متحد نزدیک به یک میلیون نفر مجبور به فرار از خانه های خود و به سمت شمال مرز با ترکیه از نیروهای اسد شروع مبارزات انتخاباتی خود را. هجوم پناهندگان نگران ترکیه که در حال حاضر خانه های 3.6 میلیون پناهنده سوری است و مصمم است که آن را نمی تواند دیگر.

A displaced Syrian boy carries a bucket of humanitarian aid, consisting of heating material and drinking water, at a camp in the town of Mehmediye, near the town of Deir al-Ballut along the border with Turkey, on February 21, 2020. (Photo by RAMI AL SAYED/AFP via Getty Images)

یک آواره سوریه را حمل سطل از کمک های انسان دوستانه متشکل از حرارت مواد و آب آشامیدنی در یک اردوگاه در شهر Mehmediye در نزدیکی شهر Deir al-Ballut در امتداد مرز با ترکیه در فوریه 21 سال 2020 است. (عکس توسط RAMI AL SAYED/خبرگزاری گتی ایماژ)

به عنوان بحران در ادلب همچنان به رشد اردوغان تبدیل شده است به ایالات متحده برای کمک به. در فوریه. 20, ترکیه خواسته آمریکا برای ارائه آن با سیستم موشکی پاتریوت و برای راه اندازی گشت هوایی بیش از ادلب برای کمک به جلوگیری از روسیه است. درخواست نمایندگی تیز خروج از ترکیه سیاست خارجی در سال گذشته هنگامی که آن را قبلا نصب روسیه S-400 سیستم دفاع موشکی آمریکا با وجود اعتراضات و تهدید کردند.

وزارت امور خارجه است بصورتی پایدار و محکم طرفه با ترکیه در مناقشه با روسیه و سوریه بر ادلب متی Petti از منافع ملی گزارش داد. در طول سفر خود به آنکارا پیش از آن در ماه فوریه به ایالات متحده فرستاده ویژه جیمز اف جفری ابراز همبستگی با سربازان ترکیه کشته شده توسط pro-نیروهای اسد در ادلب.

“امروز در ادلب متحد ما ترکیه سربازان در حال مواجهه با یک تهدید” او گفت:. “ما شهدا بر روی زمین است.”

Turkish soldiers patrol the northern Syrian Kurdish town of Tal Abyad, on the border between Syria and Turkey, on October 23, 2019. - Moscow's forces in Syria headed for the border with Turkey today to ensure Kurdish fighters are pulling back after a Turkish-Russian deal wrested control of the Kurds' entire heartland. Kurdish forces, who controlled close to a third of Syria two weeks ago, have now lost almost everything, after the agreement signed in Sochi granted Turkey the right to remain fully deployed in an Arab-majority area that was the main target of an offensive launched on October 9. (Photo by BAKR ALKASEM/AFP via Getty Images)

ترکی سربازان گشت زنی در شمال کردستان سوریه شهر تل Abyad در مرز بین سوریه و ترکیه در 23 اکتبر 2019. (عکس بکر ALKASEM/خبرگزاری گتی ایماژ)

Members of the "Syrian National Army", an alliance of Turkey-backed rebel groups, ride in an armoured personnel carrier (APC) in the town of Sarmin, about 8 kilometres southeast of the city of Idlib in northwestern Syria, on February 24, 2020, as they take part in a military offensive on the village of Nayrab following an artillery barrage fired by Turkish forces. (Photo by OMAR HAJ KADOUR/AFP via Getty Images)

اعضای “ارتش ملی سوریه” یک اتحاد ترکیه-حمایت گروه های شورشی سوار در یک زره پوش حامل پرسنل (APC) در شهر Sarmin حدود 8 کیلومتری جنوب شرقی شهر ادلب در شمال غربی سوریه در 24 فوریه سال 2020 به عنوان آنها را در یک حمله نظامی در روستای Nayrab بعد از یک رگبار گلوله توپخانه شلیک شده توسط نیروهای ترکیه. (عکس توسط عمر حاج KADOUR/خبرگزاری گتی ایماژ)

او بعدها گفت: تلویزیون ترکیه که دمشق همراه با متحدان خود در مسکو و تهران را به تجدید نظر توهین آمیز در ادلب هنگامی که آنها “می بینیم که آنها در حال رفتن را به هر گونه بیشتر [نظامی] پیشرفت بدون آمدن به جنگ با ما است.”

پنتاگون گرفته است محتاط تر از روش. به جای حمایت ترکیه و وزارت دفاع مقامات به دنبال فاصله خود از شورشیان در ادلب و به نام یک ده-تشدید تنش بین مسکو و آنکارا.

آمریکا و ترکیه هر دو از اعضای سازمان پیمان آتلانتیک شمالی (ناتو). طبق ماده 5 از این اتحاد حمله به یک عضو ناتو دولت است که درمان به عنوان یک حمله در برابر همه اعضای ناتو ملزم آنها را برای آمدن به دفاع از آن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>