روسیه و ناتو در سطح شیب دار تا حضور نظامی خود در قطب شمال به عنوان یخ فروکش

روسیه و ناتو در حال هر افزایش حضور نظامی در قطب شمال به عنوان عقب یخ باز می شود تا فرصت های جدید برای گسترش در منطقه است.

پتانسیل های معمولی درگیری در قطب شمال کم است اما افزایش كشتار توسط روسیه و ناتو می تواند به سرعت تنظیم صحنه برای “قدرت رقابت” با توجه به کسب و کار خودی.

این منطقه در حال تبدیل شدن به قابل دسترس بیشتر را برای نظامی و فعالیت های تجاری به دلیل یخ های دریای قطب کاهش یافته است 10 ٪ بیش از 30 سال نشنال جئوگرافیک گزارش شده است.

ARCTIC OCEAN - MARCH 21: In this handout image provided by the U.S. Navy, The Los Angeles-class submarine USS Annapolis (SSN 760) rests on the Arctic Ocean after breaking through three feet of ice during Ice Exercise (ICEX) 2009 March 21, 2009 in The Arctic Ocean. The U.S. Navy teamed with the University of Washington Applied Physics Laboratory to train in the arctic environment. (Photo by Tiffini M. Jones/U.S. Navy via Getty Images)

لس آنجلس-کلاس زیردریایی USS آناپولیس استوار در اقیانوس قطب شمال پس از عبور از سه فوت از یخ در ورزش (Tiffini M. Jones/نیروی دریایی ایالات متحده از طریق گتی ایماژ)

ایالات متحده در ناتو عملیات نظامی در سال 2018 که دیدم یک هواپیمای آمریکایی حامل صلیب به دایره قطب شمال برای اولین بار از 1990s شروع شد. نیروی دریایی ایالات متحده سطح کشتی هم میره به دریای بارنتز در نزدیکی سواحل روسی در ماه مه به عنوان افزایش درجه حرارت و عقب کشیدن یخ باز جدید, دریایی, راه, کسب و کار خودی گزارش شده است.

بیش از 30 کشتی های نیروی دریایی روسیه بخشی از این کشور شمال ناوگان نیز انجام در مقیاس بزرگ بازی جنگ در دریای بارنتز در اوایل این ماه با توجه به بارنتز ناظر. (مرتبط: 20,000 تن از نشت نفت به رودخانه)

روسی الکساندر میلر ، Moiseyev در بیانیه ای گفت: جولای 9 که دریل ها “دفاعی در طبیعت” اما روشن است که نیروی دریایی ورزش انجام شد و پس از “با توجه به وضعیت بین المللی.”

تماشا کنید:

روسیه Ocean Shield ورزش در سال 2019 قبلا دیدم نیروی دریایی کشتی های جنگی سفر به آنجا از جنوب به سواحل فرانسه, Business Insider گزارش شده است. توبیاس الوود صندلی از دفاعی انتخاب کمیته در مجلس عوام گفت: در طول یک رویداد مجازی در ماه ژوئن که روسیه استقرار در غرب اروپا می تواند یک نگرانی برای ناتو است.

روسیه و ناتو نیز درگیر شدند بیش از دسترسی به حریم هوایی و مسیرهای دریایی در قطب شمال با توجه به کسب و کار خودی. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت خروج از معاهدات هسته ای و هوش-جمع آوری آسمان باز معاهده گزارش irked روس ها نیز هست.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im