بیان اخبار سرویس

دهلی نو: دانش آموزان در مناطق روستایی هند صرف 10 درصد بیشتر در مواردی از قبیل کتاب و لوازم التحریر و یکنواخت تر از همتایان خود در مناطق شهری نشان داد تعجب آور پیدا کردن در بررسی های اقتصادی مطرح در مجلس شورای اسلامی در روز جمعه.

“دومین جزء از میانگین مصرف در آموزش و پرورش توسط دانش آموز و کتاب و لوازم التحریر و یکنواخت که در آن یک دانش آموز متوسط در مناطق روستایی جای تعجب است که هزینه های بیش از 10 درصد نسبت به مناطق شهری” به بررسی, به نقل از 75 بررسی نمونه ملی گفت.

این نظرسنجی همچنین نشان داد که دانش آموزان در مناطق روستایی صرف بیشتر در حمل و نقل نسبت به کودکان در شهرها و شهرستانها.

آن را بیشتر گفت که دانش آموزان به دنبال آموزش و پرورش در خصوصی کمک موسسات هزینه های قابل توجهی بالاتر نسبت به نهادهای دولتی در سراسر روستایی-شهری در هند است.

همچنین به دلیل عدم وجود رقابت در مدارس دولتی و نهادهای کیفیت آموزش در موسسات دولتی کم است” آن اشاره کرد. “به عنوان یک نتیجه, بیشتر و بیشتر دانش آموزان ترجیح می دهند به ثبت نام در موسسات خصوصی.”

اشاره در پایین ناخالص ثبت نام سهمیه — عمدتا پس از بالاتر از سطح متوسطه — بررسی گفت: محروم بخش ترجیح می دهند خود را درگیر در فعالیت های اقتصادی برای بقا است.

شرایطی مناسب مالی و پشتیبانی سیستم و بالا بار هزینه دوره به خصوص در آموزش عالی هل آنها را از سیستم آموزش و پرورش آن را گفت.

بزرگترین اجزای آموزش و پرورش هزینه

دومین جزء از میانگین مصرف در آموزش و پرورش توسط دانش آموز و کتاب و لوازم التحریر و یکنواخت. بزرگترین جزء به عنوان انتظار می رود که هزینه دوره است که 50.8 درصد در همه-هند سطح

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de