در حال اجرا پشت تیم اردن از حذف تنسی تیم فوتبال پس از دستگیری

تیم اردن است و دیگر یک عضو از تنسی فوتبال برنامه.

با توجه به Austin, قیمت, سر مربی جرمی Pruitt به رسانه ها گفت پنج شنبه که اردن بود دیگر عضو این تیم است. (مرتبط: David Hookstead واقعی شاه در شمال وقتی که می آید به College Football)

اردن به اتهام حمل پنهان اسلحه گرم در اختیار داشتن مواد مخدر متعلقات و در اختیار داشتن 20 گرم یا کمتر از شاهدانه پس از دستگیر شدن در فلوریدا در اواخر ماه مه.

من به معنای واقعی کلمه گفت: به عنوان به زودی به عنوان اردن دستگیر شد که Pruitt فقط می تواند بوت شدن او از این تیم قبل از هر دادگاه اتفاق می افتد.

خوب در اینجا ما یک زن و شوهر هفته بعد و این که دقیقا چه اتفاقی افتاده است. نوشتن روی دیوار بود برای این حرکت به عنوان به زودی به عنوان کافهای کردم سیلی ،

بدیهی است که اردن حق دارد بي گناه فرض شود تا زمانی که اثبات جرم در دادگاه قانون. این سیستم ما را در اینجا در امریکا است.

داشتن گفت که اگر اردن است گناه از اتهامات عنوان شده علیه او شده است با ضربه و سپس او را یک ادم سفیه و احمق از ابعاد حماسی است.

او در حال بازی در حال اجرا پشت در عمده SEC مدرسه و بیش از همه است! چرا جهنم خواهد همیشه هر چیزی را برای پرتاب است که در دور?

خواهیم دید که چگونه پرونده می لرزد اما من تعجب نیست در همه Pruitt حذف او از این تیم است. که نتیجه واضح و به زودی بازداشت شد ،

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de