شایعات در حال گسترش در چوپرا, مرگ و میر, خانواده های غلط به رشوه دادن با شواهد: Bengal پلیس

توسط PTI

کلکته: شایعات در حال گسترش در مورد “غیر طبیعی” مرگ یک دختر بچه و یک پسر بچه در چوپرا منطقه از شمال دینجپور منطقه بنگال غربی به “گمراه” خانواده “پنهان کردن و رشوه دادن” با شواهد و مدارک پلیس گفت:.

با اشاره به postmortem گزارش از مرحوم پلیس گفت: آنها فوت ناشی از مسمومیت و اصلا هیچ خارجی یا داخلی صدمات.

“برخی از افراد هنوز در تلاش برای گسترش شایعات در این حادثه ناگوار مرگ دو نفر در چوپرا PS منطقه ایسلمپور PD. به عنوان در هر مورد پس از مرگ, گزارش از هر دو پسر و دختر آنها فوت ناشی از مسمومیت و هیچ یک از آنها تا به حال هیچ خارجی یا داخلی آسیب است.”

“اعضای خانواده بودن غلط توسط برخی از افراد با منافع خود سعی در پنهان کردن و رشوه دادن با شواهد. این افراد سپس تخم تا یک توطئه برای ایجاد L&O مشکل و برای که هدف آنها گسترش یک داستان است که آنها می دانستند به طور کامل نادرست” غرب بنگال پلیس گفت: در یک صدای جیر جیر در شب چهارشنبه.

پلیس ایالتی نیز به دادگاه تجدید نظر به مردم به توجه به این شایعات.

“مردم درخواست به انجام دور با شایعات. WBP متعهد به حفظ صلح است. لطفا اطلاع رسانی پلیس در صورت هر گونه حادثه و یا هر گونه اطلاعات با ارزش” به پلیس گفت.

وی از سوی مامورین تجاوز و قتل دختر بچه اراذل و اوباش رفته بود در داد و بیداد در منطقه در جولای 19, تنظیم آتش به چندین وسایل نقلیه پلیس و دولت اتوبوس در بزرگراه ملی 31 در چوپرا منطقه در نزدیکی Siliguri.

دختری که رفته بود خارج از خانه او در Sonapur ایجاد کرد در جولای 19 صبح به از بین بردن خودش را مرده پیدا شد چند ساعت بعد.

روستاییان ادعا که او مورد تجاوز قرار گرفت قبل از اینکه به قتل رساندند.

صبح روز بعد جسد پسر متهم توسط دختر, خانوادگی, تجاوز و قتل او داشت در یک برکه در همان چوپرا منطقه است.

پدر و دو برادر از دختر دستگیر شده اند پس از پسر خانواده بود و شکایت وی از سوی مامورین که او به قتل رسیده توسط دختر خانواده است.

پلیس در حال بررسی این که آیا این دو مرگ و میر مرتبط هستند در هر راه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>