‘حاکمیت قانون در معرض خطر است’: اوباما وزن در فلین در مورد فدرال و Coronavirus پاسخ به بیرون درز تماس

رئیس جمهور سابق باراک اوباما وزن در مایکل فلین مورد به عنوان به خوبی به عنوان دولت فدرال coronavirus پاسخ در به بیرون درز تلفن تماس به دست آمده و منتشر شده توسط اخبار یاهو در روز جمعه.

باراک اوباما در چت خصوصی با اوباما Alumni Association, یک گروه از اعضای دولت با توجه به اخبار یاهو نیز منتشر ضبط صدا. او به نظر می رسید به خصوص زحمت توسط وزارت دادگستری تصمیم به رها کردن اتهامات عنوان شده علیه مشاور پیشین شورای امنیت ملی.

“اخبار 24 ساعت گذشته من فکر می کنم شده تا حدودی عنوان — در مورد وزارت دادگستری انداختن اتهامات علیه مایکل فلین” رئیس جمهور سابق است. “و این واقعیت است که وجود دارد هیچ سابقه است که هر کسی می تواند پیدا کردن برای کسی که متهم شده است با دروغ فقط گرفتن معاف از مالیات. این نوع از مسائل که در آن شما شروع به نگران است که اساسی — و نه فقط نهادی هنجارهای — اما ما درک اساسی از حکومت قانون در معرض خطر است. و هنگامی که شما شروع به حرکت در آن جهت می تواند سرعت بخشیدن به سرعت به عنوان ما را دیده ام در جاهای دیگر.”

WASHINGTON, DC - JUNE 24: President Donald Trump’s former National Security Adviser Michael Flynn leaves the E. Barrett Prettyman U.S. Courthouse on June 24, 2019 in Washington, DC. Criminal sentencing for Flynn will be on hold for at least another two months. (Photo by Alex Wroblewski/Getty Images)

واشنگتن, DC – 24 ژوئن: رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سابق مشاور امنیت ملی, مایکل فلین برگ E. Barrett Prettyman ایالات متحده دادگاه در 24 ژوئن 2019 در واشنگتن, DC. (عکس توسط Alex Wroblewski/گتی ایماژ)

یاهو گزارش داد که اوباما تا به حال “misstated اتهام که فلین قبلا التماس کرد گناه” بود که “اظهارات نادرست به اف بی آی نه دروغ.”

رئيس جمهور سابق که رسما اعلام حمایت خود را از معاون رئیس جمهور جو بایدن در یک ویدیو ماه گذشته با استفاده از فلین تصمیم گیری به عنوان یک مثال چرا به نظر او حزب دموکرات در ماه نوامبر برنده “مهم است.”

“بنابراین من امیدوار هستم که همه شما احساس می کنید همان حس فوریت است که من انجام می دهم” اوباما ” در تماس است. “هر زمان که من در مبارزات انتخاباتی من همیشه می گفت:” آه, این مهم ترین انتخابات است.’ به خصوص بدیهی است که زمانی که من در انتخابات است که همیشه احساس می کند مانند آن را مهم ترین انتخابات است. این یکی — من در انتخابات — اما من رفو سرمایه گذاری. ما برای ایجاد این اتفاق می افتد.” (مربوط به: ‘خواب در سوئیچ’ — سی ان ان دق الباب چراغ اوباما در نرم)

WASHINGTON, DC - APRIL 05: U.S. President Donald Trump and Anthony Fauci, director of the National Institute of Allergy and Infectious Diseases, hold a press briefing with members of the White House Coronavirus Task Force on April 5, 2020 in Washington, DC. On Friday, the Centers for Disease Control and Prevention issued a recommendation that all Americans should wear masks or cloth face coverings in public settings. (Photo by Sarah Silbiger/Getty Images)

واشنگتن, DC – مارس 05: رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی برگزاری یک نشست خبری با اعضای کاخ سفید Coronavirus نیروی کار در 5 آوریل سال 2020 در واشنگتن, DC. (عکس از سارا Silbiger/گتی ایماژ)

ادامه موضوع اوباما همچنین ناودان آنچه او به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن “هرج و مرج” coronavirus پاسخ:

این انتخابات که در آینده در هر سطح است که بسیار مهم است به دلیل آنچه که ما در حال رفتن به مبارزه است و نه فقط یک فرد خاص و یا یک حزب سیاسی. آنچه که ما در حال مبارزه علیه این روند بلند مدت است که در آن بودن و خودخواه بودن قبیله ای بودن تقسیم و دیدن دیگران به عنوان دشمن — که تبدیل به یک قوی تر ضربه در زندگی آمریکایی. و ما شاهد این هستیم که در سطح بین المللی نیز هست. این بخشی از دلیل که چرا پاسخ به این بحران جهانی بوده است به طوری که کم خونی و پر از لکه. آن شده اند که بد حتی با بهترین دولت ها است. آن شده است یک هرج و مرج مطلق فاجعه وقتی که طرز فکر — از “آنچه در آن برای من’ و ‘به معامله با هر کس دیگری’ — وقتی که طرز فکر است operationalized در دولت ما.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de