Ruet-e-Hilal کمیته در دیدار امروز برای Shawwal ماه رویت

عکس: فایل

این Ruet-e-Hilal کمیته دیدار خواهد کرد امروز به چشم Shawwal ماه و اعلام زمانی که سعید فطر را جشن خواهد گرفت در کشور است.

این جلسه برگزار خواهد شد در کراچی با مفتی Salah ur Rehman در صندلی در حالی که جلسات کمیته منطقهای را در محل مربوطه استانی ستاد.

در همین حال عربستان سعودی و امارات متحده عربی (امارات متحده عربی) را جشن می گیرند سعید فطر در روز یکشنبه به عنوان ماه بود اندیش در روز جمعه.

جده بر اساس Okaz مقاله گزارش که ماه-رویت کمیته گفته بود که شنبه, مارس 23 خواهد بود آخرین روز از ماه مبارک رمضان در حالی که سهشنبه, مارس 24 خواهد بود که برای اولین بار بعد از عید — Shawwal 1, 1441.

امارات متحده عربی نیز جشن عید فطر در روز یکشنبه به عنوان ماه-رویت کمیته راه اندازی شده توسط وزارت دادگستری اعلام کرد که ماه بود اندیش و Shawwal 1 می گیرند در سهشنبه, مارس 24.

این روزنامه همچنین گزارش داد که اندونزی و ترکیه و اندونزی و قطر نیز رعایت عید فطر در روز یکشنبه.

در اوایل این هفته فدرال و وزیر علوم و فناوری و فواد چودری ادعا کرده است که سعید فطر را جشن خواهد گرفت در مارس 24 (یکشنبه) در بسیاری از کشورها از جمله پاکستان است.

صحبت در تلویزیون برنامه چودری گفت که با توجه به تقویم آماده شده توسط وزارت علوم در این سال عید را جشن خواهد گرفت در سراسر کشور در 24 مه.

وزیر گفته بود نکته جالب این است که این جشنواره برگزار خواهد شد در همان روز و تقریبا در تمام نقاط جهان به همراه پاکستان از جمله اندونزی و مالزی و عربستان سعودی است.

پاکستان مانند همه کشورهای مسلمان در حال آماده سازی خود برای علامت سعید فطر در میان coronavirus همه گیر شده بیش از 1000 زندگی در کشور است.

کشور آغاز شده رعایت عید از 22 مه و ادامه خواهد داد به انجام این کار تا مه 27, اطلاع رسانی وزارت کشور گفت: در روز شنبه.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de