رودی Gobert اذعان می کند او صحبت نمی به داناون میچل برای مدت زمان طولانی پس از Coronavirus بحران می افزاید: این وضعیت است به دور از کامل’

یوتا جاز ستاره رودی Gobert اذعان کرده است ارتباط خود را با هم تیمی داناون Mitchell بزرگ نیست.

Gobert اولین بازیکن در NBA به تست مثبت برای coronavirus و infamously عمل مانند یک ادم سفیه و احمق با ایمنی در این بیماری همه گیر. میچل همچنین در نهایت آزمایش مثبت و از آن گزارش شد که او خشمگین بود با Gobert. (مرتبط: David Hookstead واقعی شاه در شمال وقتی که می آید به College Football)

با توجه به ESPN Gobert خطاب وضعیت در طول پنج شنبه live stream و گفت: زیر:

این درست است که ما نمی صحبت می کنند در حالی که پس از این, اما ما صحبت کرد چند روز پیش. ما هر دو آماده به بیرون رفتن وجود دارد و سعی کنید برای برنده شدن یک قهرمانی برای این تیم…آن را مورد غیر حرفه ای. شما می دانید همه کردم تا روابط مختلف — آن را هرگز کامل است. مردم که با هم ازدواج هیچ وقت کامل است. بنابراین شما می دانید که من و هم تیمی های من آن را به دور از کامل است. اما در پایان روز, ما هر دو می خواهند همان چیزی که — و آن را برد. ما هر دو مردان رشد کرده و ما هر دو می رویم به انجام آنچه در آن طول می کشد را به نفع خود.

وجود دارد هر کسی در این سیاره است که می تواند صادقانه نمی دانم چرا Mitchell ناراحت است با Gobert? من می خواهم عصبانی به عنوان تمام جهنم اگر من در کفش خود را.

Gobert رفتار مانند یک ادم سفیه و احمق قرارداد این ویروس میچل همچنین قرارداد آن و لیگ به توقف سنگ زنی.

اگر Mitchell نبود ناراحت و سپس او نمی تواند انسان است. هنگامی که شما انجام کارهای احمقانه وجود دارد احمق نتایج.

Gobert قرار دادن دست خود را در سراسر میکروفون در یک کنفرانس مطبوعاتی را به عنوان یکی از احمق ترین لحظات در طول این بحران وجود ندارد و سوال در مورد آن.

وضعیت فراتر از تثبیت? تنها افرادی که می دانند که میچل و Gobert اما من نفسم را نگه نمی.

اگر من Mitchell, من می خواهم می خواهم Gobert حمل و جهنم خارج از شهر. من نمی را دادگاه با کسی به من نمی تواند اعتماد و من فکر می کنم آن را ایمن می گویند Gobert است که در دسته.

خواهیم دید که اگر این دو نفر تا کنون را تشکیل می دهند اما من شگفت زده نمی شود و در همه اگر آنها نمی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im