هیاهو در مجلس سنا به عنوان مخالف وزیر دولت مخفی FIA گزارش گندم بحران

اسلام آباد: هیاهو گرفت در مجلس در روز سه شنبه به عنوان سناتور های مخالف دولت را متهم به محافظ کسانی که مسئول شکر و گندم و بحران با پنهان کردن FIA گزارش این موضوع.

یک بحث داغ در مجلس سنا آغاز شد زمانی که سناتور Pervaiz رشید از دولت خواسته به افشای ‘دزد’ که به دور گندم به عنوان خوراک طیور. “که دزد که به دور و گندم و مواد غذایی برای مصرف انسان به جوجه. چرا FIA گزارش خبر؟”

سناتور Mushahidullah خان خشم جاوید فیصل خان زمانی که او گفت PM عمران بود نخست وزیر دزد است. “او با ما نیست, نخست وزیر, او خود را در انتخاب نخست وزیر و نخست وزیر دزد او گفت:” باعث فیصل به فریاد او را با عصبانیت.

Mushahidullah نام در هشدار رئیس مجلس به سکوت کرده و به او اجازه ادامه صحبت. او سپس متهم PM عمران از جیب پول که او جمع آوری شده برای بیمارستان شوکت خانم.

“این FIA انجام یک پروب برگزار شد و سه نفر را به عهده دارد. دو مرد و یک زن [نامگذاری شد, در این گزارش,],” او گفت. “تمام جهان می داند که شکر و گندم دزد,” او اضافه شده است.

چند هفته پیش نخست وزیر Imran Khan دهکدهای وظیفه FIA برای برگزاری یک کاوشگر به گندم و قند و شکر بحران. PM عمران اعلام کرده بود در یک صدای جیر جیر که او را نمی خرد شدن تا کسانی که مسئول احتکار قاچاق گندم و قند و شکر به افزایش قیمت بودند ،

را نمی خرد شدن تا کسانی که درگیر در مصنوعی افزایش قیمت تنبیه نمی شوند: PM عمران

در فوریه 24, PM, عمران توییتی که او را نمی خرد شدن تا کسانی که مسئول گندم و قند و شکر بحران در این کشور ،

“به عنوان یک نتیجه از دولت تمرکز بر کنترل قیمت قابل توجهی در کاهش قیمت ها به ویژه در سبزیجات قیمت در حال حاضر می تواند دیده می شود. من اطمینان مردم ما را که از خرد شدن تا زمانی که همه درگیر مصنوعی-ایجاد افزایش قیمت هستند شناسایی شده & مجازات” او هنوز توییتی.

قیمت گندم و شکر سر به فلک کشید در ماه گذشته پس از غذا در موارد ناپدید شده از بازار در سراسر کشور است. گزارش فرستاده شده به نخست وزیر سرزنش مقامات دولتی و سیاستمداران مسئول بحران است.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im