Rs5bn صندوق راه اندازی برای مبارزه با کروناویروس در پنجاب: CM عثمان Buzdar

پنجاب وزیر عثمان Buzdar آدرس رسانه ها در لاهور, پاکستان, مارس 18 سال 2020 است. اخبار/از طریق Geo News

لاهور: یک صندوق ویژه به ارزش Rs5 میلیارد دلار راه اندازی شده است در پنجاب برای مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس که تا کنون آلوده 297 نفر در سراسر پاکستان, وزیر عثمان Buzdar اعلام کرد.

صندوق ارزش Rs5 میلیارد دلار بود که با هدف تلاش برای جلوگیری از گسترش این ویروس در استان است. این است که در علاوه بر این به یک Rs236 میلیون مبلغ اختصاص داده شده به پنجاب وزارت بهداشت قبل از کمیته امنیت ملی (NSC) نشست; مجموع بود و بعد ضربه به Rs1 میلیارد و طبق تعهد شده توسط دولت استانی.

صحبت کردن با رسانه ها Buzdar گفت که او تا به حال بازدید از یک مرکز قرنطینه بررسی همه ضرورت وجود دارد و در جریان آخرین تحولات. “وجود دارد 189 مشکوک [موارد coronavirus] در پنجاب 143 منفی بودند 28 مثبت 46 بستری شده بودند به بیمارستان و نتایج برای 38 در انتظار بودند,” او گفت:.

CM گفت: دولت پنجاب “برای اولین بار در زمان تاج [ویروس] مسئله در ژانویه 3 و ما بلافاصله راه اندازی یک اتاق کنترل ما در وزارت بهداشت به عنوان به خوبی به عنوان یک دولت و کمیته که مانیتور [وضعیت] روزانه”.

و اشاره کرد که اقدامات مورد بحث در بالا در سطح شورای امنیت ملی جلسه بودند اجرا در استان عنوان شده است.

سلامت اورژانس بخش 144 در پنجاب

دولت پنجاب ممنوع توریستی از جمله مری و محدود بازدیدکننده داشته است برای افرادی که در دبیرخانه و دیگر [عمومی,], دفاتر, او گفت:, و اضافه کرد: “تنها اسکلت کارکنان خواهد شد در حال حاضر وجود دارد.”

مراکز خرید و رستوران ها و هتل ها بود به تعطیل توسط 10pm و تنها پزشکی مغازه های مواد غذایی, کارخانه های آسیاب و بازار باز خواهد ماند بدون محدودیت, وزیر اضافه شده است. بیشتر بهداشت عمومی اورژانس اعلام شد در پنجاب و بخش 144 تحمیل شده است.

با توجه به استراتژیک اقدامات Buzdar استان گفت: دولت درخواست کرده بود آن فدرال آمریکا برای کمک به ایجاد قرنطینه امکانات بهتر است. در این راستا پنجاب “را ارائه پشتیبانی در هر کجا که مورد نیاز است و حتی به سایر استان اگر آنها به آن نیاز دارند”.

“ما به مذاکره با دولت بلوچستان در تافتون که آیا ما باید راه اندازی اردوگاه ما [وجود دارد] و یا آنها را تسهیل اما ما انجام خواهد داد هر چه ما می توانیم برای مردم ما در مرز” او گفت:.

‘قرنطينه برای 5,000 بیماران آماده است’

“ما در روند راه اندازی موقت 1000 تخت بیمارستان صحرایی به طوری که ما در حال آماده باید نیاز بوجود می آیند. همچنین 41 بالا-وابستگی واحدهای راه اندازی شده اند در همه مناطق و سه بيمارستان اختصاص داده شده برای coronavirus — در Muzaffargarh, لاهور و راولپندی.

“علاوه بر این که به ما اختصاص داده در فضاهای دیگر [پزشکی] موسسه” فقط در مورد او اضافه شده است.

مدت کوتاهی پس از Buzdar آدرس دولت پنجاب گفت: در توییتر که تحرک در بازار می توان با اقدامات مختلف, ‘کار از خانه’ و اجتماعی اقدامات ایمنی معرفی شده و “قرنطينه برای 5,000 بیماران آماده است”.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im