Rs 2 لاخ سابق gratia برای kin 24 کارگران مهاجر کشته در تصادف جاده

توسط PTI

لکنو: اوتار پرادش وزیر یوگی Adityanath در شنبه کارگردانی تعلیق SHOs از دو ایستگاه های پلیس و هشدار شدید صادر می شود به دایره افسران نگران بعد از 24 کارگران مهاجر بودند کشته در تصادف جاده در نزدیکی اوریا.

بر اساس بیانیه صادر شده در اینجا دولت دولت تصمیم گرفته است به Rs 2 لاخ به قوم و خویش از هر متوفی و 50,000 تومان برای کسانی که به طور جدی مجروح در تصادف.

رئیس جمهوری نیز اسبق مرگ کارگران مهاجر.

“اوتار پرادش وزیر یوگی Adityanath در شنبه کارگردانی که SHOs از دو ایستگاه پلیس واقع در ایالت مرزی منطقه بود به حالت تعلیق و هشدار شدید صادر می شود به دایره افسران نگران است.

یکی از مناطق مرزی است آگرا” تا اضافی دبیر کل (صفحه اصلی) Awanish Awasthi بود گفت: به نقل از, در بیانیه ای.

سفارشات را نیز صادر شده است برای ثبت یک مورد در بخش مربوط IPC در برابر صاحبان کامیون و وسایل نقلیه بود کشف و ضبط کرد.

علاوه بر این روشن شده است به دنبال از ارشد Superintendents از پلیس و اضافی Superintendents پلیس Mathura و آگرا است.

همچنین روشن شده است به دنبال از ADG و IG آگرا.

“وزیر گفت: جهت داده شده به تمام مناطق مرزی به اطمینان حاصل شود که هیچ فرد سفر با نا امن به معنی مانند کامیون ها.

جهت در حال حاضر صادر شده است به نگه داشتن 200 اتوبوس تحت اختیار دادستانی منطقه در هر منطقه از مناطق مرزی. بودجه نیز تایید شده برای قرار دادن کارگران با اتوبوس. منطقه دادستانی باید به شدت با این سفارشات” بیانیه ای گفت:.

حداقل 24 کارگران مهاجر بودند کشته و 36 مجروح زمانی که یک تریلر منفجر به ثابت کامیون هر دو حمل مسافر در یک بزرگراه در نزدیکی اوریا در اوتار پرادش در ساعات اولیه روز شنبه.

برخی از کارگران که از دهلی نو تا به حال برای متوقف چای زمانی که حادثه رخ داده است بین 3 هستم و 3.30 هستم در اوریا-کنپور Dehat کشش ملی بزرگراه 19, پلیس گفت:.

تاثیر برخورد و آخرین در یک سری از جاده فجایع مربوط به کارگران مهاجر در بازگشت به روستاهای خود آنقدر بزرگ است که هر دو خودرو واژگون و سقوط به مغاک.

بسیاری از کسانی که کشته شدند از Jharkhand و بنگال غربی و برخی از Kushinagar در شرق, Uttar Pradesh, مقامات گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de