کاخ سلطنتی اعلام کرد سلطنتی عروسی طرح برای شاهزاده بئاتریس در میان شیوع

کاخ سلطنتی اعلام کرد سلطنتی عروسی طرح برای شاهزاده بئاتریس در میان شیوع. عکس: Whimm

شاهزاده بئاتریس عروسی است که بسیار پیش بینی شده اتحادیه است که در رویال طرفداران و خواص شده اند به دنبال به جلو به در حالی که برای در حال حاضر به نظر می رسد به عنوان اینکه صبر کنید می تواند افزایش یافته و با توجه به افزایش میزان ترس اطراف coronavirus بیماری همه گیر.

یک منبع نزدیک به مردم است و به تازگی نشان داد که شاهزاده خانم بئاتریس و ادواردو را prenuptial ممکن است تحت فشار قرار دادند به خوبی به آینده به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس چنگ زدن نگه دارید از جهان است.

این خبر می آید به عنوان یک حامل اخبار بد را به عنوان زن و شوهر عروسی شد و در حال حاضر تحت فشار قرار دادند به جلو در گذشته با توجه به شاهزاده اندرو جفری اپستاین رسوایی.

این مورد پس از ملکه لغو همه حوادث در کاخ باکینگهام. با توجه به این تصمیم آن است که بسیار محتمل شاهزاده بئاتریس عروسی نیز ممکن است تحت فشار قرار دادند دور به آینده او به عنوان برنامه ریزی شده بود به ازدواج در کلیسای سلطنتی سنت جیمز کاخ با یک پس از آن رویداد برگزار شد در باغ کاخ باکینگهام زیر کت و شلوار.

از این لحظه اخبار حمایت است تا با منابع و تایید رسمی است که انتظار بر.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>