Rose McGowan متهم Bill Maher از آزار و اذیت جنسی

Rose McGowan متهم کرده است Bill Maher از زمزمه نظرات نامناسب به او هنگامی که او در ظاهر خود را نشان می دهد: “به لحاظ سیاسی نادرست” در اواخر 1990s.

ستاره “مفتون” و یکی از اوایل آوازی رهبران #MeToo جنبش McGowan صادر اتهام علیه میزبان HBO را در “زمان واقعی با بیل ماهر” در اوایل صبح روز شنبه جیر جیر.

“من در خود را نشان می دهد به لحاظ سیاسی نادرست در اواخر 90s – به عنوان نشان می دهد در بازگشت از یک شکست تجاری شما بیش از تکیه داد به من و زمزمه در گوش, ‘پدر و مادر من نیست من یک چهره خوب, اما آنها به من یک خروس بزرگ,'” McGowan گفت. (مرتبط: “من آرزو می کنم من تا به حال بدست هالیوود دیر’: Rose McGowan می گوید: برای تلفن های موبایل مانند یک فرقه’)

“من می توانم احساس خود را گرم نفس در گوش من به عنوان یک تصویر از هر دو خود را زشت صورت و اتهام بزرگ را دیدم در ذهن من است. هر دو تبدیل معده من. من همیشه تعجب آنچه شما می گویند و آیا برای دختران که نمی مشهور است.”

او افزود: “لایحه دارید صورت شما سزاوار.”

ماهر میزبان بحث نشان می دهد “سیاسی نادرست” کمدی سنترال و بعد ABC از 1993-2002. او میزبان “زمان واقعی با بیل ماهر” در HBO از سال 2003.

McGowan اتهام پس از یک قسمت از ماهر را نشان می دهد که در آن او را رد کرد و تارا Reade را به اتهام تجاوز جنسی علیه احتمالی دموکرات نامزد برای رئیس جمهور جو بایدن این ادعا آن است که یک مورد از “او گفت: او گفت: — او گفت: چیز دیگری به طور کامل.”

ماهر و HBO هنوز برای پاسخ به McGowan به اتهام.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im