حزب جمهوری خواه ایالت یوتا میت رامنی بود تست در کنفرانس امنیتی مونیخ در روز شنبه به عنوان “احتمالا شجاع ترین نماینده مجلس ما در ایالات متحده است.”

“او فرماندار ماساچوست اوایل در حرفه خود. او کسی است که سازماندهی, Salt Lake, بازی های المپیک زمستانی — یکی از موفق ترین. او نامزد جمهوری خواه در سال 2012. او دکترای حقوق از دانشگاه هاروارد … و او احتمالا شجاع ترین نماینده مجلس ما در ایالات متحده” پنل مدیر گفت.

مخاطبان پس از آن کف زدند.

مخالفان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را نیز به نام سناتور شجاع پس از رامنی رای به محکوم مغلوب ساختن پیشی جستن در یک مقاله از استیضاح. که تصمیم گیری در تنظیم کردن یک طوفان اعتراض از جمهوری خواهان که پیشنهاد رامنی نمی شد برگزاری نمایشگاه شجاعت اما تلخی. (مرتبط: Adam Schiff, به سلامتی میت رامنی ‘شجاعت اخلاقی’ در استیضاح رای)

“میت رامنی برای همیشه تلخ است که او هرگز POTUS. او بیش از حد ضعیف به ضرب و شتم دموکرات پس از آن او را به پیوستن به آنها را در حال حاضر. او در حال حاضر رسما عضو و مقاومت باید اخراج از ترجمه” مغلوب ساختن پیشی جستن جونیور گفت: در توییتر ارسال.

سناتور میت رامنی (R-UT) بازده از یک زنگ تفریح در طول استیضاح دادگاه رسیدگی رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در کاپیتول هیل Jan. 30, 2020, در واشنگتن, DC. (عکس توسط مندل فا نگن/خبرگزاری گتی ایماژ)

برای حمایت از رامنی را اخراج نمی شد محبوب با بسیاری از قانونگذاران جمهوری خواه اما فلوریدا در کنگره مت Gaetz توافق با مغلوب ساختن پیشی جستن جونیور و پیشنهاد کرد که رامنی بود اخراج از ایران حزبی. (مرتبط: میت رامنی رای خواهد داد برای شاهد در مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح آزمایشی)

صحبت کردن در مورد خود را تبرئه پس از سنا محاکمه تهمت mused در مورد برخی از منتقدان خود را. “شما می دانید من تا به حال برخی که گفت:” من آرزو می کنم شما نمی توانید یک تماس ” و این درست است. اگر آنها نیاز است. این نادرست است. آن را کاملا نادرست است. و سپس شما باید برخی از استفاده می شود که دین به عنوان یک چوب زیر بغل,” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: ظاهرا اشاره به رامنی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im