رهری حادثه قطار: شیخ رشید خواستار سانتی متر سند برای لغو بدون سرنشین راه آهن گذرگاه

وزیر پیشین راه آهن شیخ رشید احمد – فایل عکس

لاهور: یک روز پس از رهری قطار تصادف در سمت چپ 19 نفر کشته و ده ها تن مجروح و راه آهن و وزیر شیخ رشید احمد درخواست سند, وزیر مراد علی شاه به لغو بدون سرنشین راه آهن گذرگاه و جلوگیری از حوادث.

“من می خواهم به درخواست وزیر از سند به لغو همه بدون سرنشین گذرگاه” او در یک کنفرانس مطبوعاتی گفت. “برای پایان دادن به بدون سرنشین راه آهن گذرگاه حق از استانی دولت است.”

حداقل 19 کشته از جمله زنان و کودکان و دهها مجروح شدند که یک اتوبوس مسافربری برخورد با پاکستان قطار اکسپرس. طبق گزارش های اولیه این برخورد رخ داده در نزدیکی رهری وقتی قطار در راه خود را به راولپندی از کراچی.

رشید گفت که نخست وزیر عمران خان احضار شده بود یک جلسه فردا که در آن او را از او بخواهید در مورد پیشرفت خود را از وزارت. “من به شما قول میدهید که در پایان پنج سال پاکستان راه آهن خواهد بود سود موسسه” او گفت:.

با اشاره به ML-1 پروژه راه آهن گفت که تصمیم گیری خواهد شد. “اگر ML-1 پروژه شروع می شود بدون سرنشین راه آهن گذرگاه لغو خواهد شد,” او گفت:.

با اشاره به شیوع کروناویروس در کشورهای همسایه به رشید گفت که خدمات چهار قطار معلق شده بود با توجه به بسته شدن مرز.

در پاسخ به سوال او گفت که نخست وزیر سابق ذوالفقار علی بوتو بود ‘انتخاب’ در حالی که نخست وزیر عمران انتخاب شده بود. “اگر کسی می خواهد به بحث با من در مورد این موضوع من آماده هستم برای اثبات ادعا می کند من,” او گفت:.

او در مورد نواز شریف را درمان کرد و گفت که دولت پنجاب انجام نمی شد, سیاست بیش از سلامت خود را. “نواز نمی خواهند به بازگشت [به کشور] و مریم نمی خواهید به ترک است,” او گفت:. “آصف زرداری می توانید صرف زمان در زندان است که با کیفیت خود را,” او اضافه شده است.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>