دفاع وکلا برای راجر سنگ درخواست یک محاکمه جدید برای ایران عمل جمعه در یک دادگاه پرونده که به گفته یک منبع آشنا با این موضوع با تمرکز بر وحی آمد که از این هفته در مورد foreperson از سنگ داوران.

آیات در مورد Tomeka هارت سرب داور در سنگ دادگاه درخواست اخرین تلاش های سنگ تیم حقوقی. او برنامه ریزی شده بود محکوم به اعدام در مورد او در فوریه. 20.

هارت یک دموکرات که زد برای کنگره در سال 2012 جلو آمد در رسانه های اجتماعی شنبه برای دفاع از دادستان پردازش از سنگ مورد. او صحبت کرد و پس از چهار دادستان خارج از مورد اعتراض مقامات در وزارت دادگستری علنا مورد سوال یک نه سال حکم زندان توصیه برای سنگ. (مرتبط: اینجا چیزی است که منجر راجر سنگ داوران گفت: داوران در طول فرآیند انتخاب)

از باراک اوباما در واشنگتن توصیه شده دوشنبه که سنگ خدمت بین 87 ماه و 108 ماه زندان به اتهام که او مسدود کنگره و دستکاری با یک شاهد به عنوان بخشی از خانه هوش کمیته روسیه شد.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن وزن در تند, زندان, توصیه های سه شنبه و گفت این بود: “سقط جنین از عدالت است.”

بعد سه شنبه پس از چهار دادستان ترک مورد دادستان ارسال یک دادگاه تجدید نظر پرونده خواستار یک زندان “بسیار کمتر” از آنچه که در ابتدا توصیه می شود برای سنگ.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن جمهور تهمت صحبت می کند در کاخ سفید در فوریه. 11, 2020 در واشنگتن (عکس Mark Wilson/گتی ایماژ)

این منبع با دانش سنگ تیم شکایت صحبت کرد که به شرط ناشناس ماندن به دلیل حساسیت در این مورد نمی گویند دقیقا چه مسایلی مطرح شد در مورد هارت. اما او anti-مغلوب ساختن پیشی جستن رسانه های اجتماعی پست های ظاهر و پس از او بیرون آمد و به دفاع از وکلای دولت.

هارت نامزدی سیاسی شناخته شده بود به دادستان و سنگ تیم. معلوم نیست چرا دفاع نمی سعی کنید به حذف او از داوران ، همچنین مشخص نیست اگر سنگ وکلای آگاه بودند از او در رسانه های اجتماعی نظرات در مورد تهمت و مشاور ویژه روسیه شد.

هارت نظر اغلب در توییتر در مورد تحولات در روسیه بررسی و اغلب منتشر داستان شد که منفی برای مغلوب ساختن پیشی جستن. او را بازتوییت کرد یک ارسال در Jan. 30, 2019 در مورد سنگ دستگیری پنج روز قبل. پست با انتقاد محافظه کاران که فکر می کردم که FBI درمان سنگ ناعادلانه با یورش به خانه اش او را دستگیر کنند.

هارت همچنین پیشنهاد کرد که تهمت بود نژادپرستانه با اشاره به او را در یک صدای جیر جیر در Aug. 19, 2017 به عنوان “#KlanPresident.” در پست دیگری در اوت. 3, 2019, ماه قبل از او پیوست سنگ داوران هارت, که سیاه و سفید است, گفت که تمام تهمت هواداران نژادپرست هستند.

سنگ که یکی از مغلوب ساختن پیشی جستن طولانی ترین ایستاده مدافعان اغلب با اعتبار coaxing سابق املاک و مستغلات مغول به اجرا برای رئيس جمهور.

یک رونوشت از داوران روند انتخاب نشان می دهد که هارت گفت: دیدگاه های سیاسی او را “کاملا” تحت تاثیر قرار چگونه او وزن شواهد در دادگاه. او همچنین گفت که او “را پرداخت نمی کند که توجه” به روسیه شد.

آن است که روشن نیست که چگونه هارت پاسخ در کتبی داوران پرسشنامه ارائه شده به آینده نگر هیئت منصفه.

پرسشنامه خواسته نگر منصفه اگر آنها تا به حال نظرات منفی در مورد تهمت و یا اگر آنها تا به حال “نوشته شده و یا ارسال شده به هر چیزی برای مصرف عمومی” در مورد روسیه بررسی است.

محتوای ایجاد شده توسط The Daily Caller, اخبار بنیاد در دسترس و بدون هزینه برای هر واجد شرایط اخبار ناشر است که می تواند مخاطبان زیادی. برای صدور مجوز فرصت های ما محتوای اصلی لطفا تماس بگیرید licensing@dailycallernewsfoundation.org.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de