راجر سنگ فایل های حرکت به رد صلاحیت قاضی رسیدگی به پرونده او

راجر سنگ وکلای پرونده یک حرکت جمعه به رد صلاحیت قاضی امی برمن جکسون از آینده مجموعه مقالات در مورد او چرا که او گفت: در طول محکومیت جلسه روز شنبه که تهمت محرم را منصفه خدمت با “صداقت.”

جکسون که محکوم سنگ به 40 ماه را در زندان به زودی تصمیم بگیرد که آیا به اعطای سنگ درخواست برای محاکمه مجدد. ایران با عمل مدعی است که داوران foreperson Tomeka هارت مغرضانه بود در برابر او و ارائه اظهارات نادرست در طول داوران فرآیند انتخاب در مورد او نظرات در مورد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

سنگ وکلا در حال گرفتن شماره با جکسون نظر خود را در طول صدور حکم شنیدن که “هیئت منصفه که در خدمت با صداقت تحت شرایط دشوار مراقبت.”

وکلای مدافع می گویند در حرکت است که جکسون بیانیه نشان می دهد که او قبل از قضاوت داورانش حتی اگر هسته ای خود شکایت است که هارت ساخته شده نادرست در طول داوران فرآیند انتخاب. (مرتبط: راجر سنگ محکوم به 40 ماه زندان)

“سنگ استدلال برای یک محاکمه جدید مبتنی بر تازه کشف شده اطلاعات نشان می دهد که وجود دارد داور سوء در دوران آقای سنگ را محاکمه در نتیجه محروم کردن او از خود قانون اساسی حق بود سعی کردم بی طرفانه داوران” سنگ وکلا نوشت.

WASHINGTON, DC - FEBRUARY 20: Roger Stone, former adviser and confidante to U.S. President Donald Trump, leaves the Federal District Court for the District of Columbia after being sentenced February 20, 2020 in Washington, DC. Portraying himself as the 'dirty trickster of American politics,' Stone was sentenced to 40 months in prison for obstruction, lying to Congress and witness tampering, charges stemming from former Special Counsel Robert Mueller's investigation into Russian interference in the 2016 election. (Photo by Chip Somodevilla/Getty Images)

راجر سنگ, مشاور سابق و محرم به رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برگ دادگاه منطقه ای فدرال برای ناحیه کلمبیا پس از محکوم Feb. 20, 2020 در واشنگتن (عکس از تراشه Somodevilla/گتی ایماژ)

آنها گفت که با درخواست اعاده دادرسی است “به طور مستقیم مربوط به یکپارچگی داور.”

“ادعا شده است که یک داور گمراه دادگاه در مورد توانایی خود را به طور بی طرفانه و عادلانه و داور در تلاش برای سرپوش گذاشتن بر شواهد است که به طور مستقیم در تضاد با او ادعای بی طرفی” آنها نوشت. “آیا این موضوع داور (و شاید دیگران) خدمت کرده است با “صداقت” یکی از برترین سوالات ارائه شده در انتظار حرکت است.”

وکیل ثبت, حرکت, برای محاکمه مجدد تحت مهر و موم شده در Feb. 14. یک منبع آشنا با وکلای استدلال گفت: Daily Caller, اخبار پایه و اساس آن بر محور هارت فعالیت های رسانه های اجتماعی.

هارت خوراک توییتر نشان می دهد که او را نگه داشته و مسیر تحولات در مشاور ویژه بررسی و نظرات منفی در مورد تهمت و حامیان او.

در یک صدای جیر جیر در سال 2017 هارت با اشاره به مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان “Klan رئیس جمهور.” در یک صدای جیر جیر در Aug. 2, 2019, ماه قبل او را تبدیل به یک سنگ داور هارت اظهار داشت که همه از مغلوب ساختن پیشی جستن هواداران نژادپرست هستند.

“با توجه به اظهارات قاضی برمن جکسون در صدور حکم شنیدن recusal … موجه است به منظور حفاظت از صداقت و بی طرفی دستگاه قضایی” سنگ وکلا استدلال می کنند.

محتوای ایجاد شده توسط The Daily Caller, اخبار بنیاد در دسترس و بدون هزینه برای هر واجد شرایط اخبار ناشر است که می تواند مخاطبان زیادی. برای صدور مجوز فرصت های ما محتوای اصلی لطفا تماس بگیرید [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>