میله Blagojevich می گوید او یک زندانی سیاسی,’ اندرسون کوپر تماس ‘Bullsh*t’

سابق دموکرات فرماندار ایلینویز راد Blagojevich که یک مرد آزاد در این هفته پس از هشت سال را در زندان ادامه داد: برای اعلام بی گناهی خود را جمعه در سی ان ان مصاحبه کردم که گرم می شود.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعطا Blagojevich بخشش این هفته پس از یک هیئت منصفه به اعدام محکوم شده او در ژوئن 2011 از تلاش برای فروش و سپس رئیس جمهور منتخب باراک اوباما خالی بسازید. مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم مورد استقبال قرار نمی گرفت همه اما سابق سیاستمدار اعلام کرد خود را به یک “Trumpocrat” پس از انتشار.

در روز جمعه, فرماندار سابق توصیف خود را به عنوان یک “زندانی سیاسی” و یک قربانی “فاسد دادستان” در طول مصاحبه در سی ان ان “Anderson Cooper 360.” (مرتبط: مغلوب ساختن پیشی جستن بخشش برای Blagojevich ‘راست از لویی چهاردهم’)

Blagojevich ادعا نمی شد به خوبی دریافت شده توسط سی ان ان هاست که برچسب حداقل بخشی از فرماندار سابق این داستان به عنوان “bullsh*t.”

“من یک زندانی سیاسی” Blagojevich گفت: قبل از اینکه کوپر interjected که “نلسون ماندلا بود که یک زندانی سیاسی … پس شما به سختی یک زندانی سیاسی.”

زمانی که Blagojevich پیشنهاد وجود دارد ممکن است برخی نسبت به ماندلا سی ان ان میزبان فوران با تماس که معادل “توهین آمیز است.”

“من پرتاب شد در زندان و صرف نزدیک به هشت سال زندان برای تمرین سیاست به دنبال کمپین کمک های بدون عوض. هیچ ابراز عوض و من با توجه به همان استانداردهای [دموکرات نیوجرسی] سناتور. باب منندز داده شد. من می تواند بسیار خوب بوده است در آمریکا به جای که در آن من بود” Blagojevich اصرار داشت.

او ادامه داد: “من شاکی بود که من به زندان فرستاده شده توسط یک تعداد انگشت شماری از فاسد دادستان که در حال سوء استفاده از قدرت آنها کنترل نشده … و این غیر قابل کنترل دادستان که می توانید فقط در مورد هر چیزی که می خواهید انجام دهید … با استفاده از قدرت خود را به پس از رفتن مقامات دولتی برای … روال شیوه است.” (مرتبط: میله Blagojevich دختر به اوباما: با تشکر برای هیچ چیز, حرکت تند و سریع)

Former Governor of Illinois Rod Blagojevich, with his wife Patti, makes a statement to reporters outside his Chicago home one day before reporting to federal prison in Colorado to serve a 14-year sentence for corruption, March 14, 2012. REUTERS/Jeff Haynes

فرماندار سابق ایالت ایلینوی راد Blagojevich با همسر پتی, باعث می شود بیانیه ای به خبرنگاران در خارج از شیکاگو یک روز قبل از گزارش به زندان فدرال در ایالت کلرادو برای خدمت به 14 سال حبس برای, فساد, مارس 14, 2012. رویترز/جف Haynes

Blagojevich اشاره شده “درخواست برای کمک های مبارزات انتخاباتی” به عنوان یکی از کسانی که شیوه های معمول. فرماندار سابق شده است متهم به اخاذی از یک بیمارستان کودکان اما Blagojevich رد این ادعا گفت: “این تنها رشوه و یا اخاذی — آن را تنها یک جرم است و بیان در عوض یک چیز دیگر. هرگز وجود شواهد آن است. آنها هرگز به اثبات رساند. آنها به سادگی گفت که اگر اتصال وجود دارد, در, ذهن را از کسی که پس از آن استاندارد است.”

کوپر گفت: Blagojevich صرفا نقشه کشی در یک “کل جدید جایگزین جهان از حقایق” در حالی که امتناع از اذعان به خود گناه.

“که ممکن است در سیاست امروز, اما آن را هنوز هم رک و پوست کنده فقط bullsh*t” کوپر گفت.

“این bullsh*t; I lived از آن خودم آن را bullsh*t در همه” Blagojevich ضرب گلوله کشته است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>