‘نقشه راه’ آماده به douse آسام چاه نفت آتش

توسط سرپرستان

گواتی: یک “نقشه راه” شده است chalked به douse آسام را چاه نفت آتش که در ادامه به فروغ برای چهارمین روز جمعه است و تا به حال ادعا کرد که دو زندگی دولتی نفت هند با مسئولیت محدود (نفت) اعلام کرد.

روغن آزادی گفت که یک “نقشه راه” برای کنترل عملیات توسط کارشناسان تیم از سنگاپور بر اساس M/s, هشدار, همراه با ONGC (نفت و گاز شرکت) تیم مدیریت بحران و V. P. Mahawar سابق مدیر (خشکی) از ONGC آماده شده است را قرار داده و از دوزخ و پلاگین 17-در طول روز از نشت نفت و گاز و میعانات گازی در یک روغن چاه نفت در نورث لخیمپور منطقه.

آن را نیز اضافه شده است که در تخلیه پمپ آب قرار داده شد در سایت در حالی که محل مناسب برای انباشته از مواد و تجهیزات بود که بسیج از ONGC مورد استفاده قرار گیرد برای کنترل عملیات شناسایی شده است.

مهندسین به همراه کارشناسان از سنگاپور و شرکت ملی فاجعه واکنش نیروی (NDRF) بیشتر تشدید تلاش های خود را برای اهلی فروغ.

حداقل دو آتش نشانان از روغن کشته شدند و چهار نفر دیگر از جمله یکی از ONGC مجروح شدند و در نزدیکی چاه نفت فوران چاه نفت سایت در روز چهارشنبه. دوزخ آنقدر شدید است که می تواند دیده می شود از آنجا که 10 متر دور. مردم در رسانه های اجتماعی گفت: آنها می تواند آن را از پنجره خود را و آن را به آنها داد “چرنوبیل-مانند” پرنیان.

حدود 7000 نفر تخلیه شدند و پناه در 12 امداد اردوگاه در حالی که دوزخ به طور کامل و تا حدی سوخته بیش از 35 خانه. نفت از دست داده است بیش از 467 تن از تولید نفت خام از 59 تولید چاه به دلیل محاصره توسط مردم محلی و انواع دانشجويان سازمان در دو منطقه آسام.

نفت مجبور شد برای جلوگیری از عملیات خود را در سه حفاری مکان و نه کار-بیش از مکان های گسترش بیش از مناطق Baghjan (Dighal tarrnag), Barekuri, Dhakual شمالی Balijan, Bozaloni, Borhapjan, Jorajan و Naharkatiya در نورث لخیمپور و دیبروگره مناطق.

دولتی نفت نیز با توجه به کمک های مالی از 30000 تومان به هر یک از خانواده های آسیب دیده ،

سنگاپور مبتنی بر مدیریت اضطراری شرکت تلاش کرده است به پلاگین نشت نفت و گاز و میعانات گازی بیش از دو هفته است. دولت نیز به دنبال نیروی هوایی هند را کمک کند.

نفت سخنگوی گفت که آتش کنترل شده در 1.5 متر شعاع منطقه اما هنوز هم مواج به عنوان “غیر قابل کنترل” گاز طبیعی تغذیه می شود توسط چاه نفت.

مردم محلی گفت که دوزخ را ترک کرده است یک دنباله از ویرانی در مناطق مجاور از جمله معروف دریاچه. مزارع با جایگاه محصولات زراعی و همچنین برکه ها و تالاب ها در روستاهای مجاور نیز به شدت تحت تاثیر و تهدید در حال رشد است و با گذشت هر روز.

کارشناسان محیط زیست و حیات وحش فعالان نگران هستند به عنوان Dibru-Saikhowa پارک ملی شناخته شده برای آن وحشی اسب کمتر از 2 متر دور از نفت را به خوبی سایت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de