امروز پادکست ما را با بحث ملی حزب جمهوری خواه کمیته ملی سخنگوی الیزابت هارینگتون در مورد حزب جمهوری خواه reediness به کمپین در طول یک بیماری همه گیر چگونه آنها را در جو بایدن و چه مطبوعات می یابد راه های جدید و خلاق برای تبدیل شدن به بدتر و بیشتر مغرضانه.

گوش دادن به نشان می دهد:

این RNC را لیز هارینگتون در مورد مذاکرات هستهای استراتژی برای حفظ دعوا را به خانه در حالی که نگه داشتن سنا و کاخ سفید در عجیب ترین زمان به برگزاری انتخابات. چگونه می تواند به شما در اجرای یک کمپین هنگامی که روش های سنتی مبارزه به سادگی اتفاق می افتد ؟ چه برنامه ای برای در نظر گرفتن در جو بایدن? در حال برنامه ریزی برای این کنوانسیون هنوز هم در حال حرکت رو به جلو ؟ ما به همه این و خیلی بیشتر.

(مرتبط: Tucker Carlson: ‘دموکرات ها را تشویق به تقلب انتخابات به دلیل آن کمک می کند تا آنها برنده انتخابات’)

امروز پادکست اسپانسر شده از طرف 100% آلی نفت CBD از زندگی باستانی روغن, چک کردن وب سایت خود را! استفاده از کد های تبلیغاتی “Derek” برای دریافت حمل و نقل رایگان.

همچنین اسپانسر شده از طرف Express VPN. مرور اینترنت در امنیت و ناشناس ماندن با بیان VPN. دریافت 3 ماه رایگان با عضویت اینجا را کلیک کنید.

لطفا کمک به گسترش این کلمه در مورد روزانه Daily Caller, پادکست. لطفا یک دقیقه به سرعت و بررسی در iTunes به اشتراک گذاری در رسانه های اجتماعی و مطمئن باشید برای عضویت بنابراین شما هرگز از دست یک قسمت:

روزانه Daily Caller, پادکست روزانه نگاه و تمسخر اخبار از یک دیدگاه محافظه کار. میزبانی شده توسط Derek شکارچی آن را در دسترس است در صوتی, فرم دوشنبه تا جمعه و یک مصاحبه تصویری در روزهای جمعه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im