وکیل ریتن هاوس: تیراندازی کنوشا ‘100 درصد دفاع از خود’

وکيل مدافع ادعایی کينوشا تيرانداز کايل ريتنهاوس روز دوشنبه گفت موکل او در خيابان های شهر «صد درصد دفاع از خود» ورزش می کند.

ریتنهاوس پس از آن که سه شنبه گذشته دو نفر را به ضرب گلوله کشت و دیگری را مجروح کرد، دستگیر و به قتل درجه یک متهم شده است.

دادستان جان پیرس ریتن هاوس را جوانی نگران توصیف کرد که مصمم بود از کسب و کارها در برابر به آتش کشیده شدن و غارت توسط آشوبگران محافظت کند. پیرس به تاکر کارلسون امشب فاکس نیوز گفت: «کایل و دوستانش تصمیم گرفتند که هیچ کاری برای محافظت از آن جامعه انجام نمی دهد و آنها تصمیم گرفتند که به تماس پاسخ دهند و به حفاظت از آن کسب و کار کمک کنند.»

این وکیل گفت که ریتن هاوس نه تنها مسلح به تفنگ علیرضا-۱۵ است بلکه کیت کمک های اولیه آورده است زیرا «او نگران بود که معترضان زخمی در مرکز شهر وجود داشته باشند»، در شهری به یک «منطقه جنگی» تبدیل شده بود. (مرتبط: ادعا تیرانداز کنوشا متهم به قتل درجه یک)

پیرس توضیح داد که ریتنهاوس به هدف آشوبگران تبدیل شد زیرا «او سعی می کرد آتش سوزی ها را خاموش کند» که آتش سوزی ها آغاز کرده بودند. “اوباش خشمگین شدند. آن ها شروع به جیغ زدن کردند که کایل باید کشته شود و قرار است او را بکشند.»

پیرس شروع کرد به شکار بی امان او به عنوان طعمه در حالی که او در خیابان تلاش برای عقب نشینی دوید، شروع کرد و گفت که جوزف روزنبام، یکی از کشته شدگان تیراندازی، «تلاش کرد سلاحش را بگیرد، سلاح گرمش را بگیرد و کایل وقتی چرخید، لحظه به لحظه چاره ای جز دفاع از خود با شلیک یکی نداشت، او در خطر برجسته آسیب بدنی جدی یا مرگ قرار داشت» پیرس اصرار داشت. (مرتبط: ادعا Kenosha تیرانداز گفت: تماس گیرنده روزانه او وجود دارد برای کمک به مردم,’ حفاظت از اموال قبل از تیراندازی’)

KENOSHA, WI - AUGUST 25: Law enforcement hold a line on August 25, 2020 in Kenosha, Wisconsin. As the city declared a state of emergency curfew, a third night of civil unrest occurred after the shooting of Jacob Blake, 29, on August 23. (Photo by Brandon Bell/Getty Images)

اجرای قانون در ۲۵ اوت ۲۰۲۰ در کنوشا، ویسکانسین یک خط برگزار می کند. در حالی که این شهر وضعیت منع رفت و آمد اضطراری را اعلام می کرد، شب سوم ناآرامی های مدنی پس از تیراندازی جیکوب بلیک ۲۹ ساله در ۲۳ اوت رخ داد. (عکس براندون بل / گتی تصاویر)

اين وکيل دومين حادثه تيراندازی را مشابه حادثه اول توصيف کرد. “باز هم اوباش بی امان و مفرغ او را تعقیب کردند و او در حالی که توسط یکی از آشوبگران از پشت در حال دویدن بود مورد اصابت قرار گرفت.”

پیرس ادامه داد: «او فرو رفت و به زمین افتاد و بعد یکی از آشوبگران درست روی او بود.» او می گوید: «دیگری تلاش می کرد و هر دوی آن ها تلاش می کردند او را خلع سلاح کنند تا علیرضا-۱۵ خود را ببرند. او موفق بود که بتواند با آن مبارزه کند و چاره ای جز دفاع فوری از خود نداشت. آسیب بدنی یا مرگ جدی بود.»

پليس کنوشا روز دوشنبه گفت ۱۰۲ نفر از ۱۷۵ نفر دستگير شده به جرم شورش و اعتراض خشونت آميز از خارج از جامعه هستند. دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا قول داده است روز سه شنبه از این شهر دیدن کند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو

ایندکسر