افزایش گیاهی نرخ با توجه به عدم عرضه در بالا را غازیپو مندی در میان مستند

توسط ANI

غازیپو: بازارهای عمده فروشی در سراسر کشور روبرو هستند مشکلات حاد نشده به دلیل کمبود سبزیجات اما با توجه به کمبود عرضه است که منجر به افزایش شدید در قیمت با توجه به 21 روز مستند در پی مرگبار COVID-19 شیوع.

یکی از این مثال این است که در غازیپو مندی در اوتار پرادش.

“وجود دارد هیچ کمبود سبزیجات در غازیپو عمده فروشی سبزی بازار است. سهام از سبزیجات کامل در بازار وجود دارد هیچ کمبود از هر نوع و از هر نقطه اما به دلیل کمبود عرضه قیمت سبزیجات ممکن است افزایش در روزهای آینده” SP گوپتا رئیس فروشی در بازار گفت: ANI.

این اوتار پرادش دولت دستور داده است تا محدودیت در حرکت افراد و کالاها در داخل و خارج از مرزهای دولتی در نظر شیوع کروناویروس.

گوپتا گفت که وجود دارد هیچ کمبود در انبار سبزیجات در حال حاضر به عنوان آنها به طور منظم عرضه شده به خرده فروشان.

“با توجه به حرکت قطارهای کالاهای در حال عرضه شده بیشتر است. بیایید ببینید وضعیت است که در حال حاضر در حال حاضر. به نظر می رسد که برخی از قیمت سبزیجات را افزایش می دهد در آینده دو تا سه روز,” او اضافه شده است.

این مندی (عمده فروشی سبزی بازار) باز می شود در 4 هستم. مشتریان استفاده می شود به گله بازار بین 7 تا 8 صبح و فروشگاه تا 8 ساعت به 9 ساعت. اما با توجه به مستند مردم شروع به ازدحام در ساعت 4 صبح خود را.

“این است که چرا ما با داشتن مشکلات” گوپتا بیشتر افزود که مقامات محلی در این منطقه در حال توقف یک جمعیت از مردم از جسارت به بازار در یک نقطه از زمان.

تا کنون اوتار پرادش بالا گزارش 40 مورد از عفونت کروناویروس.

نارندرا نخست وزیر خواسته است مردم را به سرمایه گذاری در خارج بدون دلایل لازم و پیروی از قوانین اجباری به شدت برای 21 روز بعد به لکه گسترش این ویروس مرگبار است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>