افزایش تورم دهید دولت اعلام Rs10bn بسته برای فروشگاه ابزار


اسلام آباد: دستیار ویژه نخست وزیر اطلاعات و پخش Firdous عاشق Awan روز سه شنبه گفت که دولت تصمیم به greenlight یک Rs10 میلیارد بسته برای فروشگاه ابزار شرکت پاکستان (USC) کمک خواهد کرد که پایین آوردن نرخ تورم است.

پرداختن به یک کنفرانس مطبوعاتی پس از نشست کابینه در جلسه Awan گفت که Rs10 میلیارد دلار پرداخت خواهد شد به فروشگاه ابزار شرکت پاکستان (USC) در مدت پنج ماه برای کمک به پایین آوردن قیمت گندم و برنج و شکر و روغن حیوانی (روغن).

دولت شده است برخورد با فشار بسیار زیاد بیش از چند هفته گذشته پس از, میزان تورم بیش از 14 درصد است. گندم و شکر بحران در این کشور باعث شده است تا نخست وزیر Imran Khan مستقیم به مقامات مربوطه برای اقدام علیه کسانی که در احتکار و قاچاق شکر و گندم.

گزارش فرستاده شده به نخست وزیر قبلی نشان داده بود که برخی از مقامات ارشد دولتی و سیاستمداران درگیر در ایجاد بحران گندم. در برخی از نقاط کشور مقامات تا به حال نه افزایش گندم سهمیه بندی برای کارخانه های تولید آرد به منظور ایجاد کمبود.

قیمت شکر افزایش یافت

در حالی که سهام موقعیت تنظیم شده برای بهبود بیشتر بر اساس در دسترس بودن سه ماه ارزش سهام قند و خرد بودن جریان شکر افزایش قیمت ها ادامه داد بدون در نظر گرفتن. در طول هيأت دولت در 15 ماه در, قدرت, قیمت, شات بالا به عنوان بالا به عنوان Rs64 یک کیلو.

در ماه ژانویه نرخ عمده فروشی رز از Rs64 به Rs74 به ازای هر کیلوگرم و کمبود حاد ظاهر در کشور است. نرخ عمده فروشی, اما, انتظار می رود برای رسیدن به Rs80 یک کیلو در ماه فوریه.

احزاب مخالف انتقاد دولت بیش از افزایش تورم

این افزایش در قیمت مواد غذایی منجر به از دولت به شدت انتقاد توسط احزاب مخالف. PPP رئیس بلاول بوتو زرداری روز سه شنبه شدت انتقاد کرد در دولت برای عدم کنترل تورم است.

او گفت که PTI تبدیل وضعیت از بد به بدتر است. او گفت که تورم اوج در کشور و آمار از نهادهای دولتی تایید این.

“پاکستان اداره آمار بانک دولتی پاکستان و FBR تایید این [وضعیت اقتصادی بدتر],” او گفت:. “این حقایق آقای رئیس. این اظهارات سیاسی.”

او دولت را متهم به سازش بر “استقلال اقتصادی” در مقابل صندوق بین المللی پول گفت که او به یاد چگونه PM عمران استفاده می شود می گویند در گذشته که فساد ناشی از تورم در کشور است.

“نخست وزیر باید به ما بگویید که در مورد فساد در این کشور است.” “یا او باید قبول کند که ما می گویند. که او بی منطق ناتوان و انتخاب شده و خواهد شد که برای رفتن به خانه به منظور کمک به تودهها” او اضافه شده است.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو

ایندکسر