افزایش مرگ و عوارض در اروپا و آمریکا می گوید امیدوار است برای یک چرخش سریع

AFP

پاریس: coronavirus همه گیر است که ضرب و جرح عمده جهان اقتصاد و می تواند عمیق ترین رکود اقتصادی جهانی در نسل کارشناسان هشدار داده چهارشنبه به افزایش مرگ و عوارض در اروپا و آمریکا ضعیف امیدوار است برای یک چرخش سریع.

در حالی که چینی ها در شهرستان که در آن ویروس متولد شده است از آن نزدیک به 11 هفته مستند بسیار از غرب باقی مانده در تلاطم بحران که به کشته شدن بیش از 80 ، 000 نفر در سراسر جهان.

سخت ترین ضربه از کشورها و از جمله ایتالیا و اسپانیا و فرانسه و آمریکا در حال کشتی با توجه به تعادل امنیت عمومی با تاثیر مخربی از مستندات است که باید توقیف تمام بخش های اقتصاد و پاک میلیون ها شغل در عرض چند هفته.

اقتصادی پیش بینی وخیم.

خرید اینترنتی “ممکن است عمیق ترین رکود اقتصادی و یا رکود از طول عمر ما” هشدار داد رئیس سازمان تجارت جهانی روبرتو Azevedo.

تجارت جهانی رشد می تواند تا یک سوم این سال به سازمان تجارت جهانی گفت.

فرانسه در حال حاضر ثبت آن بدترین عملکرد اقتصادی پس از سال 1945 در طول سه ماهه اول کاهش حدود شش درصد است.اقتصاد آلمان بزرگترین در اروپا و همچنین انتظار می رود به سقوط به یک “رکود جدی” و قرارداد با نزدیک به 10 درصد در سه ماهه دوم منجر محققان هشدار داد.

در عین حال کارشناسان بهداشت تاکید کرد آن است که خیلی زود به شل محدودیت.

آنها می گویند پیش از موعد حرکت می تواند سرعت بخشیدن به گسترش یک بیماری است که در حال حاضر نفوذ هر لایه از جامعه از پناهندگان به royals به نخست وزیر بوریس جانسون بود که در گزارش به “پایدار” در سومین روز در بخش مراقبت های ویژه.

“در حال حاضر زمان برای استراحت اقدامات است. آن زمان برای یک بار دیگر دو و سه ما تلاش جمعی برای رانندگی نسبت به سرکوب با کل حمایت از جامعه” گفت: سازمان بهداشت جهانی در اروپا مدیر هانس Kluge.

‘گیر برای 77 روز’

در زمین-صفر چین در شهر ووهان که رهبری جهان با آن سابقه مستند در ژانویه اقدامات سختگیرانه به نظر می رسد باید پرداخت شود.

پس از یک ماه سفر بان کی مون بود که در نهایت برداشته دهها هزار نفر از مردم گریخت و این شهر در صحنه های شادی که در تقابل با خوفناک و خوی در اطراف بسیاری از نقاط جهان-حتی اگر برخی از مسافران در سفر بودند در hazmat مناسب.”من گیر برای 77 روز! من گیر برای 77 روز فریاد زد:” یک مرد به عنوان بازگشت به خانه اش در استان هونان با قطار.

هنوز تمام نشده است و دوباره به حالت عادی با مدارس هنوز بسته و سفر دلسرد.

در ایستگاه راه آهن یک ربات whirred از طریق جمعیت به اسپری خود را با مواد ضد عفونی کننده.

مسافران نیز تا به حال به تصویب درجه حرارت چک و نشان سبز “کدهای سلامت” بر روی تلفن خود را که در حال محاسبه و در بخشی که آیا خود را به محلات اعلام شده است ویروس رایگان.

“ووهان دهکدهای از دست داد بسیاری در این بیماری همه گیر و ووهان مردم پرداخت یک قیمت” 21 ساله surnamed یائو به خبرگزاری فرانسه گفت.

“در حال حاضر که مستند برداشته شده است من فکر می کنم ما همه خیلی خوشحال است.”

مرحله از غم و اندوه

کارکنان پزشکی در سراسر جهان در حال تحمل سنگین جسمی و روحی تلفات آنها به عنوان کار بسته بندی شده در واحد مراقبت های ویژه و موقت بیمارستان بنا در استادیوم ورزشی در کشتی ها و حتی در نیویورک کلیسای جامع.

در اسپانیا صفحه اصلی به جهانی دوم مرگبارترین شیوع دیگر 757 مرگ و میر گزارش شده پنج شنبه, آوردن تلفات تا برای دومین روز پس از چند روز کاهش است.

آنتونیو آلوارز, a 33-year-old پرستار در بارسلونا بیمارستان توصیف تجربه خود را از این بحران به عنوان شبیه به سوگ.

“من تا به حال من مراحل خشم و انکار شما را از طریق همه آنها را.””در حال حاضر ما هنوز هم کمی ضعف اما از آن بهتر است. کمتر از بیماران در حال مرگ هستند” او به خبرگزاری فرانسه گفت.

صدها نفر هنوز در حال گذراندن دور های روزانه در بدترین متاثر از ایتالیا اگر چه اوج بحران به نظر می رسد که گذشت با افزایش عفونت در حال سقوط به پایین.

بریتانیا در ضمن زمان پس از ثبت 786 مرگ و میر شنبه در حالی که نخست وزیر بستری شدن در بیمارستان بر جدی بودن این بیماری برای بسیاری از در یک کشور که به کندی واکنش نشان می دهند.

55 ساله انگلیسی, رهبر بود “بالینی پایدار” و “پاسخ به درمان”, او گفت:, و اضافه کرد او در “ارواح خوب”.

آمریکا نیز مواجه مجازات 24 ساعت با یکی دیگر از 1,939 مرگ و میر ثبت شده با توجه به شمارش توسط دانشگاه جانز هاپکینز آوردن ملت تلفات به حدود 13,000.رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان و هدف این است که آن را متهم به طرفدار پکن تعصب او به عنوان تهدید به قطع کمک های مالی.

آمریکا رئیس جمهور این کشور چین را از دست داده و همه گیر و سوال دقت آمار رسمی که خود را نشان می دهد مرگ و میر را آهسته به شدت.

هنوز برگ برنده خود را نیز زیر آتش آمده در ابتدا برای کمرنگ جلوه دادن این ویروس توسط تشبیه آن به آنفولانزا و عدم به اندازه کافی آماده سازی این کشور-که در حال حاضر اکثر عفونت ها در این سیاره است.

تلاش های نجات

متناوب 81 درصد از جهان را 3.3 میلیارد-نیروی کار قوی بوده و متاثر از “بدترین بحران جهانی پس از جنگ جهانی دوم” با توجه به سازمان ملل متحد سازمان بین المللی کار.

دولت ها در سراسر جهان در حال نورد از بی سابقه اقدامات محرک اقتصادی از جمله $1 تریلیون دلار بسته در ژاپن است.

در واشنگتن دموکرات خواستار اضافی 500 میلیارد دلار برای مبارزه با کروناویروس بحران یک درخواست است که می تواند پیچیده تر شدن تلاش ها برای فشار از طریق یک بسته کمک های جدید برای کسب و کارهای کوچک.

منطقه یورو نیز فرو رفته در مجادله بیش از یک طرح کمک مالی برای آن سخت-آمار اعضای که در بالا آمده است از اقدامات تصویب شده توسط فرد و دولت است.

وزرای مالی قادر به پل تقسیم پس از 16 ساعت مذاکره است که در حال حاضر رزومه پنج شنبه.

بازار خود را ادامه داد فرار جنبش وال استریت سهام افزایش در شروع تجارت در روز چهارشنبه.

اقتصادی و اختلال در گاز گرفتن سخت ترین در جهان ضعیف است.

“از آنجا که این بحران آغاز شده و ما شده ایم در خانه نشسته و هیچ پول وجود دارد در آینده گفت:” محمد گفت: 36 سال نجار و پدر از سه صف برای بسته های مواد غذایی در قاهره.”ما نمی دانیم که چگونه برای تغذیه کودکان ما… و اگر خدای ناکرده چیزی اتفاق می افتد به هر یک از آنها را من نمی قادر خواهد بود به بیمارستان لایحه است.”


tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.nettny.im