بالاتر از خرده سیاست ایستادگی در همبستگی با منافع ملی: Amit Shah به راهول گاندی

توسط PTI

دهلی نو: در میان چین و هند بن بست در Ladakh, اتحادیه, خانه وزیر آمیت شاه در شنبه کنگره خواسته رهبر راهول گاندی به “فراتر از خرده سیاست” و ایستادن در همبستگی با منافع ملی است.

شاه سخنان پس از گاندی ساخته شده از نظر بیش از یک ویدیو که در آن پدر یک جوان صحبت در مورد خشونت faceoff با نیروهای نظامی در Galwan دره در شرق لاداخ در 15 ژوئن است که در آن 20 سربازان هندی کشته شدند.

شاه قول توییتی تصویری از یک جوان است که ظاهرا خواسته راهول گاندی “نه به افراط در سیاست” بیش از مناقشه با چین است.

“شجاع armyman پدر صحبت می کند و او یک پیام بسیار روشنی برای آقای راهول گاندی.

“در زمانی که کل ملت ایران آقای راهول گاندی نیز باید بالاتر از خرده سیاست و ایستادگی در همبستگی با منافع ملی” شاه گفت: در یک صدای جیر جیر.

در این ویدئو یک مجروح jawan پدر ظاهرا گفت: ارتش هند قوی است و می تواند شکست چین است.

“راهول گاندی نمی افراط در سیاست بر این است. پسر من مبارزه در ارتش و ادامه خواهد داد تا مبارزه در ارتش” او شنیده است گفت: در این ویدئو.

گاندی در حالی که اظهار نظر در اوایل تصویری از یک مجروح jawan پدر گفته بود: “این غم برای دیدن ارشد دولت هند وزرای کاهش به دروغ گفتن به منظور حفاظت از PM. آیا توهین ما شهدای خود را با دروغ”.

Rahul ساخته شده نظرات پس از امور خارجی وزیر S Jaishankar گفت که ارتش پرسنل درگیر در درگیری با PLA در Ladakh شد حمل اسلحه اما استفاده از آن با توجه به توافق بین دو کشور است.

در اولین ویدئو پدر jawan ظاهرا گفته بود که پسرش تلفن او را از تخت بیمارستان در Ladakh و به او گفت که ارتش هند نیروهای مسلح زمانی که آنها مواجه PLA در Galwan ولی در Ladakh.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im