تظاهرات و شورش در پورتلند, اورگان باید هزینه شهر و کسب و کارهای محلی در حدود $30 میلیون پورتلند تریبیون گزارش روز سه شنبه.

کسب و کارهای محلی گزارش در مجموع از دست دادن $23.2 میلیون با توجه به اعتراض پورتلند اتحاد کسب و کار (PBA) گفت: با توجه به گزارش. یک PBA بررسی نشان داد که بیشتر از این ضرر و زیان شدند و به دلیل تعطیلی فروشگاه که صاحبان کسب و کار گفت: هزینه آنها در مجموع $18.4 میلیون نفر است. دیگر 4.8 میلیون دلار از دست داده بود با توجه به غارت خرابکاری و آتش سوزی و یا دیگر آسیب های ناشی از تظاهر کنندگان.

PBA سخنگوی امی Lewin گفت که “باید آن را به عهده گرفت که در مجموع ضرر بالاتر برای هر دو آسیب فیزیکی و درآمد از دست داد.” (مرتبط: ملی بازوی سیاه زندگی ماده صرف میلیون ها نفر در سفر و مشاوران صورتهای مالی نشان می دهد)

“ما به وضوح می دانیم که نژادپرستی نظاممند است که علت ریشه ای جامعه خشم و در نتیجه جریان تظاهرات,” Lewin اضافه شده است. “ما ایستاده با اعضای جامعه ما’ بیان نا امیدی است.”

پورتلند اعتراض مربوط به پلیس هزینه – مجموع بیش از 6.2 میلیون دلار با توجه به پورتلند پلیس رئیس چاک Lovell – آورده هزینه اعتراضات به بیش از 30 میلیون دلار.

Lovell گفت که 6.2 میلیون دلار را شامل نمی شود پرداخت اضافه کاری و یا تعمیرات اضطراری برای تجهیزات یا ساختمان که آسیب دیده بودند در طول شورش.

کل هزینه پلیس هزینه از تظاهرات است “سرسام آور” Lovell گفت: در آزادی مطبوعات سه شنبه با توجه به پورتلند تریبون. “بسیاری از ما را به جای کسانی که بودجه مورد استفاده قرار گیرد برای سرمایه گذاری مجدد بسیاری از واقعا تمایل,” او اضافه شده است.

در سراسر کشور تظاهرات آغاز شد مارس 25 پس از مرگ جورج فلوید, سیاه و سفید مردی که در بازداشت پلیس در مینیاپولیس. برخی از تظاهرات مسالمت آمیز آغاز شد که تبدیل به شورش های خشونت آمیز است که نابود جوامع در سراسر کشور است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو