شورش در پورتلند اعلام کرد به عنوان 73rd روز تظاهرات نتایج آتش سوزی در ساختمان پلیس اتحادیه

افسران پلیس در پورتلند، اعتراض شنبه شب را پس از آن که تظاهرکنندگان در یک ساختمان اتحادیه پلیس آتش بساند، اعلام کردند که یک شورش است.

شنبه، هفتاد و سومین روز مستقیم اعتراضات و شورش ها را که از زمان مرگ جرج فلوید در بازداشت پلیس مینیاپولیس در پورتلند برگزار شده بود، مشخص کرد و این اولین بار نبود که در آن ساختمان آتش سوزی شده بود.

اورگان لاو گزارش داد، “شب دومین بار مشخص شد که کسی در داخل ساختمان اتحادیه پلیس آتش سوزی کرده بود، که به یک محل تظاهرات منظم علیه خشونت پلیس و نژادپرستی سیستمیک تبدیل شده است که از اواخر ماه مه آغاز شد.” (مرتبط: گرگ گوتفلد می له پورتلند شهردار: ‘اگر شما نگاه شمع از تلخه, صورت تد ویلر وجود خواهد داشت’)

پلیس پورتلند وضعیت را پس از آتش سوزی «وحشتناک خطرناک» نامیده و تجمع را «شورش» تعیین کرده است.

پلیس در ادامه به هدایت جمعیت به پراکنده، خواستار مطبوعات و ناظران قانونی به ترک و هشدار، “عدم پایبندی به این دستور ممکن است شما را به بازداشت، استناد، و یا عوامل کنترل جمعیت، از جمله، اما نه محدود به، گاز اشک آور و / یا ضربه سلاح.”

مقامات پورتلند در اعتراضات روز شنبه بیانیه کاملی صادر کرده و به دقت خاطر نشان می کنند که گروه هایی از معترضان نیز بودند که در طول تظاهرات خود به صورت مسالمت آمیز باقی مانده بودند.

در ۸ اوت ۲۰۲۰، تجمعات جمعی مختلفی در پورتلند اتفاق افتاد. یک گروه به سمت شمال شرقی مارتین لوتر کینگ، بلوار جونیور، در حالی که یک گروه دیگر به پایین خیابان ۹۲ جنوب شرقی راهپیمایی کرده بودند. این گروه ها صلح آمیز بودند و اداره پلیس پورتلند (PPB) با جمعیت تعامل نداشت.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>