توسط PTI

پورت بلر: خشونت پلیس تضمین که مستند هنجارهای بودند به شدت به دنبال Andamans تبدیل شده است که COVID بعد از تمام 33 coronavirus, بیماران, بهبود, بالا, افسر پلیس گفت:.

از 572 سلیمان در, Andaman and Nicobar, 37 ساکن هستند.

رمان coronavirus تا به حال در زدم مجمع الجزایر که نه نفر که در بازگشت از دهلی Tablighi Jamaat رویداد مشخص شد که قرارداد این بیماری در اواخر ماه مارس است.

“این بود که پس از ما سوال عودت جزئیات Tablighi Jamaat اواسط ماه مارس دیدار به نور آمد و بر این اساس ما مطلع در دهلی نو در مورد آن” مدیر کل پلیس Dependra Pathak گفت.

دو نفر از نه نفر که تست مثبت بودند به بیمارستان منتقل از فرودگاه و استراحت قرار گرفتند نهادی تحت قرنطینه صالح که قبلا خدمت در پلیس دهلی گفت PTI.

“ما موفق به خوبی موج اول از عفونت با ورود Jamaatis اما متاسفانه دو نفر که رفته بود به Chennai آزمایش مثبت برای این ویروس در بازگشت.

آنها به نوبه خود آلوده چندین نفر دیگر بالا بردن تعداد در قلمرو اتحادیه به 33,” او گفت: PTI.

جهش در موارد ما مجبور به انتخاب کردن برای یک دقیق مهار ورزش Pathak گفت.

پلیس شروع به شدت اجرای مستند هنجارهای گذاشته شده توسط مرکز.

آن منجر به ثبت نام از 200 مورد دستگیری 190 متخلفان مه 15 و تحقق مبلغ 30 تومان lakh از راه مجازات DGP گفت.

“خاموش شدن هنجارهای شد دقت اجرا در تمام ساکنان جزایر. سخت افروزی نگهداری می شد برای جلوگیری از هر گونه نفوذ پیشنهاد از اندونزی و تایلند و میانمار,” او گفت:, و اضافه کرد که در 33 بيمار به خانه فرستاده شدند از بیمارستان یک هفته پیش پس از بازیابی آنها.

Andamans تا به حال بسته درهای خود را به روی گردشگران از 16 مارس و اینتر-جزیره حرکات پس از آن متوقف شد و از مارس 21, او گفت:.

با این وضعیت بهبود و مرکز آرامش بخش مستند محدودیت قلمرو اتحادیه دادن “یک بار و” فرصت به این رشته بومی به بازگشت به خانه های خود در جزایر مختلف این DGP اعلام کرد.

دولت نیز ساخت ترتیبات برای ارسال کشتی به Chennai و کلکته در یک یا دو روز به کشتی بازگشت ساکنان گیر در کشورهای دیگر در میان مستند او اشاره کرد.

قلمرو اتحادیه خواهد اقدامات لازم را برای اطمینان حاصل شود که این جزایر باقی می ماند coronavirus-رایگان صالح اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de