Ricky Gervais بازدید مشاهیر با شوخی در مورد تنوع زیر “من مسئولیت’ ضد نژادپرستی تصویری

کمدین Ricky Gervais مسخره مشهور است که شرکت در تظاهرات ضد نژادپرستی اعلام خدمات عمومی.

PSA است که بخشی از “من مسئولیت کمپین” شامل نام بزرگ افراد مشهور مانند کریستن بل, Debra Messing, Justin Theroux, Ke$ha, Julianne Moore, Sarah Paulson and Aaron Paul, با توجه به گزارش منتشر شده روز شنبه توسط Fox News.

“سیاه مردم در حال قتل عام در خیابان های, کشته در خانه های خود” مشاهیر گفت: در این ویدئو. “اینها برادران ما و خواهران ما دوستان خانوادگی ما. ما در حال انجام تماشای آنها می میرند. ما دیگر تماشاگران. ما نمی خواهد بیکار. به اندازه کافی به اندازه کافی است.”

“رفتن برای تنه زدن نباید حکم اعدام” مشهور اضافه شده است. “خواب در خانه خود نباید حکم اعدام. بازی بازی های ویدئویی خود را با برادرزاده نباید حکم اعدام. خرید در یک فروشگاه باید حکم اعدام. کسب و کار به طور معمول نباید تهدید کننده زندگی است.”

“وحشتناک عدم تنوع در این ویدئو” Gervais شوخی در توییتر.

Gervais دارای سابقه پس از رفتن افراد در رسانه های اجتماعی و در مصاحبه. اخیرا کمدین ناودان مشهور برای شکایت در مورد زندگی در قصرها خود را در میان coronavirus مستندات. (مرتبط: کمدین Ricky Gervais انتقاد مشاهیر شکایت در مورد زندگی در قصرها در طول قرنطینه)

“این افراد در حال انجام 14 ساعت شیفت و نه شکایت” Gervais گفت: در آن زمان. “با پوشیدن ماسک و چپ با زخم پس از به خطر انداختن سلامت خود و خانواده خود را’ سلامت selflessly.”

“اما پس از آن من می بینم کسی شکایت در مورد اینکه در یک عمارت با استخر شنا,” او اضافه شده است. “و شما می دانید, من فقط نمی خواهم به آن را بشنوند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im