سفیر سابق ایالات متحده به آلمان ریچارد Grenell sparred با سی ان ان لنگر Erin Burnett بر اینکه سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون ساخته شده برخی از مطالب از کتاب آینده خود را.

Grenell که در خدمت به عنوان بولتون سخنگوی خود را در طول سال به عنوان سرپرست در سازمان ملل متحد به نظر می رسد در سی ان ان “از جلو با Erin Burnett” در روز جمعه برای بحث در مورد این ادعا در سابق مشاور امنیت ملی کتاب “اتاق که در آن اتفاق می افتد” که این گزارش با انتقاد از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم گیری و به طور کلی تناسب اندام برای دفتر.

Grenell شروع به تعجب که چرا هیچ یک از ادعا در این کتاب هرگز به بیرون درز قبل از در حال حاضر.

تماشا کنید:

“اگر همه چیز نشت در شورای امنیت ملی تحت, جان بولتون و طول تصدی خود در هر مکالمه ترین متن ها, هر چیزی که کمی به بیرون درز کرد چرا که هر یک از این داستان شهوت پرست نشت در حال حاضر؟” “چرا ما فقط شنیدن در مورد آنها را زمانی که آنها در حال بسته بندی برای کتاب معامله ؟ و بنابراین من فکر می کنم که یک سوال بسیار جدی.”

پس از او توضیح داد که بولتون به احتمال زیاد “نا امید” که رئیس جمهور نمی گرفتن مشاوره خود را در مورد مسائل برنت تحت فشار قرار دادند با درخواست “اما به شما می گویند که او به معنای واقعی کلمه فقط ساخته شده و همه این مسائل تا که جان بولتون در این نقطه در زندگی حرفه ای او تصمیم گرفت تا فقط آن را؟”

“آن نگاه مانند این که” Grenell پاسخ داد. “آره این چیزی است که من میگویم به خاطر چند نفر که در اتاق بودند گفت که درست نیست. من فکر می کنم که وجود دارد انگیزه ای برای ایجاد یک دسته کامل از چیزهای به واقعا بزرگ کتاب معامله است. من فکر می کنم این اثبات این است که همه چیز به بیرون درز کرد و این نمی نشت هیچ یک از این به بیرون درز کرد. و من فکر می کنم که او نشان داد که او می خواست به فشار خود در دستور کار و نا امید شد که او نمی باید در دستور کار خود بودن پس از عمل توسط رئیس جمهور.”

“وجود مسائل متعدد که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را به چالش کشیده است جمهوری خواه سیاست خارجی استقرار و جان بولتون مظهر سیاست خارجی تأسیس” Grenell ادامه داد.

برنت اما با اشاره به مغلوب ساختن پیشی جستن انتقاد از برخی از این کتاب مطالب را به عنوان “بسیار طبقه بندی شده” به چالش Grenell موقعیت.

“به طوری که آن سفیر؟” “او گفت: آن را به شدت طبقه بندی شده و یا از آن جعلی است. نمی توان آن را هر دو.”

“البته می توان آن را هر دو” او پاسخ داد. “چه شما در حال صحبت کردن در مورد؟”

“شما می گویید بسیار اطلاعات طبقه بندی شده که رئیس جمهور آگاه است ساخته شده است تا آنجا نشسته که بولتون قرار داده و در کتاب پرسید:” برنت. (مرتبط: بولتون سابق رئیس ستاد توضیح می دهد ‘نقطه عطف’ که ‘رد کل کتاب)

“من در پاسخ به این سوال اگر شما اجازه بدهید من” او پاسخ داد. “بنابراین در اینجا این است که نقطه. وجود دارد می تواند یک قطعه از اطلاعات طبقه بندی شده. می تواند وجود داشته باشد چیزی در آن وجود دارد که نشان می دهد که منابع و روش ها. این می تواند صحبت کردن در مورد چیزهایی که طبقه بندی شده اما پس از آن به طور کامل از بین رفته و در جهت دیگر به طور کامل ساخته شده تا به طور کامل سوء استفاده. زندگی بسیار ساده است که آن را یا/یا. شما می توانید بگویید یک داستان است که یک قطعه از اطلاعات طبقه بندی شده که کاملا اشتباه داستان می رود که در مماس می دهد و تصور نادرست.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو