دموکرات ایالت کانکتیکات Richard Blumenthal انتقاد سناتور دموکرات بودن “ضمنی توانمندسازها” که اجازه می دهد تا رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به ارسال این پیام است که “اگر شما در مخالفت با رئیس جمهور کار خود را خانواده خود و شاید حتی زندگی خود را در معرض خطر هستند.”

ظاهر می شود در یکشنبه شب برنامه “کومو زمان نخست” واکنش به تهمت و انتقاد و وزارت دادگستری تصمیم به وزن در دادستان’ هفت تا نه ماه از صدور توصیه برای سابق مغلوب ساختن پیشی جستن مشاور راجر سنگ Blumenthal اصرار داشت که سنگ را هدایت جنایات فروختن “پایه و اساس خیلی از حکومت قانون است.”

“امروز آن را راجر سنگ اما اگر رئیس جمهور می تواند با استفاده از سیستم عدالت به عنوان یک ابزار سیاسی به نفع دوستان و یا پس از رفتن دشمنان آن می تواند هر یک از ما گفت:” کانکتیکات سناتور. “و من باید بگویم هیچ sugarcoating این وضعیت است. در نهایت آن را به بستگی دارد انتخابات چون من جمهوری خواه و همکاران نشان داده اند که آنها در حال رفتن برای فعال کردن این نوع از فساد سیستم قضایی ما. آنها گفته اند ظاهرا با اذعان به این که رئیس جمهور نیست خود درس آموخته و او را با ارسال یک پیام اگر شما مخالفت با رئیس جمهور کار خود را خانواده خود و شاید حتی زندگی خود را در معرض خطر هستند.”

Blumenthal ادعا که مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح تبرئه “به راه انداخته او” موافقت با سی ان ان, میزبان, Chris Cuomo که رئیس جمهور “انجام داده است چیزهایی به عنوان جسورانه به عنوان او تا کنون انجام داده است.” (مرتبط: Trey Gowdy دفاع ویلیام بر روی سنگ از صدور دستورالعمل: ‘کودک وجود دارد Pornographers که نه سال)

“زشت و نگران کننده به احساس واقعا که او به هیچ کس پاسخگو, او می تواند انجام آنچه او می خواهد و به او گفت: طبق ماده دو و او پاسخگو خواهد بود نه با هر اکثریت سنا از آنجا که او کنترل اکثریت” گفت: Blumenthal. “و من سنا همکاران و این نکته مهم است خیلی بیشتر از فقط ضمنی تماشاگران. آنها صریح و روشن توانمندسازها. آنها aiders و abetters اینجا. و این رها کردن پس از آن حکم توسط آنها انجام می شود. این تصادفی نیست.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im